Yeni evlileri üzecek dekorasyon: Bu stil hem sade hem pratik! 5 dakikada evinizi baştan yaratın..

İskandinav tarzı ev dekorasyonları evinize zamansız şıklık katacak..

Abone Ol 

Her ne kadar eskiden evlerde ihtişamlı büyük tablolar, altın varaklı koltuklar, büyük büyük işlemeli perdeler yer alsa da şimdiler birçok insan hakkını sadelikten yana kullanıyor. Açık renkler, minimal tasarımlarla ferah, iç açıcı, göz yormayan evlere daha sık rastlamaya başladık. Bu tarz evlere genellikle ‘İskandinav Ev’ olarak adlandırılıyor. Aynı zamanda temizlemesi de oldukça keyifli ve kolay olan bu ev tasarımlarına gelin birlikte göz atalım ve evini yenilemek isteyen herkese fikir olsun.

İskandinav Tarzı Evin Özellikleri

İskandinav tarzı evler genellikle açık renkler, nötr tonlar, doğal ahşaplardan oluşturulan bir tarzdır. Basit hilelerle aydınlık ve ferah evlerin dekore edildiği bu tarz günümüzde oldukça yaygınlaştı. Diğer tarzlara göre oldukça fonksiyonel mobilyaların yer aldığı bu tarza bayılacaksınız.

İskandinav Tarzı Mutfak Dekorasyonu

Mutfağınızda ahşap dekoratif ürünler, açık tonlar ve birkaç bitki ile şahane bir görünüm elde etmeniz aslında bu kadar kolay. Bu aydınlık tarzla mutfağınızdan ayrılmak istemeyeceksiniz.

   

İskandinav Tarzı Salon Dekorasyonu

İçinizi ferahlatacak renkler ile salonunuzu çok daha sade ve şık bir hale getirebilirsiniz. Zahmetsiz şıklık size keyif verecek.

   

İskandinav Tarzı Balkon Dekorasyonu

Balkonlarınızı ufak hileler ile İskandinav tarzına uyarlayabilirsiniz. Hasır aksesuarlar, bitkiler ve minik aydınlatmalar balkon keyfinize şıklık katın.

   

Başa dön tuşu