Yengeç burcu erkeğini kendime nasıl aşık edebilirim?

Yengeç burcu bir erkeğe kapıldıysanız ve onu kendime nasıl aşık ederim diye kara kara düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz. Hem hassas hem duygusal ve aynı zamanda evcimen yengeç erkeği nelerden mi hoşlanıyor başlayalım anlatmaya o halde..

Abone Ol 

Yengeç  erkeğine aşık mısın ve arkadaşlığın ötesine geçip seninle daha romantik bir ilişkiye geçmesini mi istiyorsun? İşte yengeç burcu erkeğinin size aşık olmasını sağlayacak yollar..

Yengeç erkeği nasıldır?

  • Şefkatli ve duyarlı bu adamın kalbini fethetmek istiyorsanız, annesiyle iyi anlaşmanız önemli!
  • Güven duymak onun için ilişkideki en önemli kriter. Ona yalan söylemeyi aklınızdan bile geçirmeyin!
  • Anlamlı ilişkilerin adamıdır. Tek gecelik maceralardan genellikle uzak durur.
  • Bebeksi ifadesi olan kadınlar 1-0 önde!
  • Genel olarak karamsar bir yapısı olsa da neşeli kadınlardan hoşlanır.
  • Çekingen olduğundan ilk adımı atmakta zorlanabilir. Ona cesaret verecek sözler işinize yarayabilir.
  • Hastalık derecesinde titizdir ve pasaklı kadınlardan hiç hoşlanmaz.2022 yılı Yengeç burcu yorumları! 2022'de Yengeç burcu aşk hayatı,  kariyeri, para durumu ve sağlığı

1. Kendinizi geliştirin

Yengeç erkeği bir aşamadan diğerine ilerlemeye çalışan kadınlardan her zaman hoşlanır. Hayatları boyunca tek bir pozisyonda kalmaktan hoşlanmazlar. Bu yüzden de kendini geliştirmeye istekli kişilere aşık olurlar. Bu adamı aşık edecekseniz her gün daha iyi olmaya çalışmalısınız. Daha üst düzey fırsatlar arayın ve onu aynı şeyi yapmaya zorlayın.

2. Hayatınızda bir denge yaratın

Dengeyi korumaktan söz etmek kolaydır ancak dengeli bir yaşam ilkesine bağlı kalmak disiplin gerektirir. Bir Yengeç erkeğinin size âşık olmasını sağlamak için yaptığınız tüm faaliyetlerde bir denge yaratmanız gerekir.

İş hayatınızla aşk hayatınız birbirine karışmamalıdır hiçbir zaman. Yengeçler her zaman dengeye değer verir ve yalnızca dengeli yaşamlarının güvende olmasını sağlayacak kadınları severler.

3. Ona karşı savunmasız olmaya çalışın

Çoğu erkek gibi Yengeç erkeği de doğası gereği koruyucudur. Ancak Yengeç çok hassas ve duygusaldır. Bu nedenle onu size aşık etmenin yollarından biri, ona karşı savunmasız olmaktır.

Hassaslığa önem verir bu yüzden duygularınızla ona güvenmeniz hoşuna gidecektir. Savunmasızlığınız onun size kendisini açmasında rahatlatacaktır.

4. Bağımsız olun

Yengeç erkeği özgür ruhlu kadınlardan hoşlanırlar. Kendi kendine yetebilen, bağımsız kadınlar Yengeç burcu erkeğini cezbeder. Maddi özgürlüğünüzün elinizde olması onu etkileyecektir.

5. Onun verdiklerini kabul edin

Karşılığında bir şey vermeden almaya devam eden insanlardan ne kadar hoşlanmasalar da sevdiği birine karşı eli açık olmayı severler. Yengeç burcu erkeği sizi hediyelerle şımartıyorsa bilin ki sizi seviyor. Hediyelerin pahalı olmasına gerek yok ama tutarlı olacaklardır. Bağımsız olmaya çalıştığınız için hediyelerini reddederek egosunu zedelemeyin. Onun jestlerini nazikçe kabul edin.

6. Takdir edin

Sizin için ne zaman bir şey yaparsa onu takdir edin. Hediyeleri veya eylemleri küçük olsa bile onu gönülden takdir edin. Yengeçler hassas yanlarıyla diğer erkeklerden daha. Bu yüzden de onların dışavurumuyla dalga geçerek sakın erkeğinizi hayal kırıklığına uğratmayın.

Ne yapmaya ya da söylemeye çalıştığını tam olarak anlamıyorsanız hareketlerini bir kenara atmak yerine ona tatlı bir şekilde sorun.

7. Her söylediğiyle aynı fikirde olmayın

Bazı erkekler, kadının uysal ve ılımlı olmasından hoşlanırken Yengeç erkeği kadının iddialı ve düşünceli olmasını sever. Bir anlaşmaya götürecek iyi bir tartışmayı sever. Söylediği her şeye katılmanızın sizi sevmesini sağlayacağını düşünmeyin. Eğer her dediğine doğru gözüyle bakarsanız, aklında soru işaretleri belirmeye başlayabilir.

8. Dış görünüşünüze özen gösterin

Yengeç burcu erkekleri bakımlı kadınları sever. Bu yüzden de bu adamı size aşık etmeye çalışmadan önce kendinize nasıl bakacağınızı öğrenmeniz gerekir. Saçınızı düzeltin, çekici bir şekilde giyinin, sizinle özdeşleştireceği bir imza parfüm kullanın. Aşırıya kaçmanıza gerek yok sadece temiz ve güzel bir görünüm elde edin. Kendi öz bakımınız ile onu etkileyeceksiniz.

Sevgililer günü Aziz Valentin Günü tarihte nasıl, nerede ve ne zaman ortaya  çıktı? Sevgililer Günü nedir, 14 Şubat neden kutlanıyor, tarihçesi nedir? -  Galeri - Yaşam

9. Zarif olun

Kimi erkekler iddialı, girişken, kendini fark ettiren, zaman zaman da iddialı tavırları olan kadınlardan hoşlansa da Yengeç burcu erkeği için bu durum biraz farklı. Yengeç burcu erkeği leydi tavırlardan hoşlanır, unutmayın o çok duygusal ve evcimen bir erkek. Karşınızdaki erkek hassas bir ruh…

10. Duygusal zekanızı geliştirin ve onunla uyum içinde olun

Daha önce de dediğimiz gibi Yengeç erkekleri duygusal ve hassastır. Duygusal ilişkide de bunu beklerler. Sizin hislerinize, duygularınıza karşı duyarlıdır ve aynısını da sizden bekler. Bir bakış, durgun bir tavır, bir mimik ile ne anlatmaya çalıştığını çözmenizi arzu ederler.

11. Size manevi destek vermesine izin vermeyi öğrenin

Yengeç erkekleri, sizi düşündüren yerlerde bazı sorumluluklar üstlenmek isterler. Sizinle ilgilenmek istediğinde ihtiyacınız olmadığını hissettirmeniz onu yaralayacaktır. Sizin elbette korunmaya ihtiyacınız yok, siz kendi kendinize yetebilirsiniz. Yine de arada onu olmaya çalıştığı koruyucu ve şefkatli erkek arkadaş gibi hissettirmeniz de hoşuna gidecektir.

12. Ona karşı kaba sözler kullanmayın

Tartışma ne kadar ateşli olursa olsun veya ilk etapta kim yanlış adım atmış olursa olsun mümkün olduğunca ona karşı sert sözler söylememeye çalışın. Herkes gibi Yengeç erkekleri de kelime seçiminde kabalaşmadan iyi bir tartışma yapabilen kadınlardan hoşlanır.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu