Yazın havalı görünen saç modelleri

Yaz aylarında uzun saçlar bunaltıcı olabilmekte. Hatta bunun önüne geçmek için özenle uzattığı saçlarını düşünmeden kestirenlerde var. Üzülmeyin yazın havaların bunaltıcı sıcaklarından dolayı saçlarınızı kestirmek zorunda değilsiniz. Yazın uzun saçlarınızdan mahrum kalmadan, havalı görünen ve bunaltmayan saç modellerini tercih ederek, keyifli bir yaz geçirebilirsiniz.

Abone Ol 

Kolay saç modelleri bir çok kadının en zor anlarında imdadına yetişiyor. İşte hem yazın bunaltmayacak hem de havalı görünmenizi sağlayacak saç modelleri..

Mükemmel yaz at kuyruğu

Yaz aylarında bir çok kadın hiç şüphesiz ki at kuyruğu modellerini tercih ederek, yaza mükemmel bir giriş yapıyor. Hem pratikliği ile hem de güzel görünmesiyle bu yaz da mükemmel yaz at kuyruğu bir çok kadının favorileri arasında ilk sırada yer alıyor.

 Mükemmel Yaz At Kuyruğu

Şık yüksek at kuyruğu

Şık yüksek at kuyruğu saç modeli, her ortama uyum sağlayabilen oldukça kullanışlı bir saç modeli olarak, karşımıza çıkıyor.

sik-yuksek-at-kuyrugu

İp örgü at kuyruğu

Konu at kuyruğu bile olsa asla gösterişten vazgeçemem diyenlerdenseniz eğer, ip örgü at kuyruğu tam size göre.

İp Örgü At Kuyruğu 

Kabarcık at kuyruğu

Bir at kuyruğu beni ne kadar çekici gösterebilir ki? Diye düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Kabarcık at kuyruğu ile herkesi kendinize hayran bırakmaya hazır olun.

Kabarcık At Kuyruğu 

Üst düğümlü topuz

Bir çok  kadının yaz aylarında vazgeçilmez saç modeli üst düğümlü topuz, modelidir. Bu model ile hem bunaltıcı sıcaklarla mücadele edecek, hem de güzelliğinizden asla taviz vermeyeceksiniz.

 Üst Düğümlü Topuz 

Balık kuyruğu saç örgüsü

Örgü saç modelleri hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Balık kuyruğu saç örgüsü ile bu yazda harikalar yaratmaya ne dersiniz.

Balık Kuyruğu Saç Örgüsü

Gevşek at kuyruğu saç modeli

Gevşek at kuyruğu bir çok kadını yaz aylarında stres ve sıkıntıdan uzak tutmaya yetiyor da artıyor bile. Yazın tadına gevşek at kuyruğu saç modeli ile varın.

Gevşek At Kuyruğu Saç Modeli 

Pigtail saç örgüler

Klasik örgüler yerine neden Pigtail örgüleri  tercih etmeyesiniz ki? Bu saç örgüsü modeli ile benzersiz bir ihtişama imza atmaya hazır olun.

Pigtail Saç Örgüler 

Kıvırcık patlama saç modeli

Özellikle de gençler tarafından çok sevilen ve oldukça da fazla tercih edilen, kıvırcık patlama saç modeli bu yaza da meydan okumaya devam ediyor.

Kıvırcık Patlama Saç modeli

Örgülü taç saç modelleri

Örgülü saç modellerinin belki de en şirin olanı taç örgüler. Güzelliğinizi etrafa yansıtacak örgülü taç modeli ile  bu yaz efsaneler yaratmaya hazır olun.

Örgülü Taç Saç Modelleri

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu