Yazın güzellik trendi: Dudak renklendirme

Kuru ve renksiz dudaklar artık hiçbir şey sürmeden her zaman canlı ve renkli olabilir.

Abone Ol 

Yazın en popüler güzellik trendinin kalıcı dudak renklendirme olduğunu ifade eden Güzellik Koçu Aylin Çetinkaya, doğal renklerle yapılan uygulamalar sonrasında ruj kullanmaya gerek olmadığını belirtti.

Bu yaz dudak renklendirmenin oldukça fazla tercih edildiğini dile getiren Çetinkaya, dudak renklendirmenin solgun görünen dudaklar için kalıcı ve doğal bir çözüm olduğunu söyledi. Ayrıca, dudak hatlarının zamanla inceldiğini ve daha küçük gözükebildiğini belirten Çetinkaya, renklendirme işleminin burada da uygulanabildiğini söyledi.

İki yıla kadar kalıcı olabiliyor

Kalıcı dudak renklendirme işlemi sayesinde dudaklardaki renk eşitsizliklerini giderirken, dudağa daha canlı bir görünüm kazandırılıyor. Doğal renklerde yapılan uygulamalar sonrasında çoğu zaman günlük hayatta ruj kullanmaya gerek kalmadan sadece nemlendirici kullanarak canlı ve parlak dudaklara sahip olabilirsiniz.

Dudakları solgun görünen, dudak çerçeve hatları uçuk ve benzeri sebeplerle kaybolmuş kadınlar bu uygulamadan yararlanabilir. Acısız ve ağrısız olarak tamamlanan bu işlemin iki yıla kadar kalıcılık süresi var. Kişiler isterlerse bu süre dolmadan da işlemi tekrar edebiliyor. Genelde 30 -45 yaş arası kadınların sıklıkla tercih ettiği dudak renklendirme işlemi dudakları ile ilgili bu şikayetleri bulunan 18 yaş üzerindeki tüm kadınlara uygulanabilmektedir.

Dudak renklendirme kalıcı bir işlem olduğu için doğal renklerin seçilmesine özen gösteriyoruz. Biz işlem öncesinde kişiye en uygun renk ve tasarımı belirliyoruz, eğer kişinin beklentisi bizim belirlediğimiz sınırların çok dışında ise bu kişilere işlem yapmamayı tercih ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu