Yaz geliyor trendler değişiyor! Bakın bu yazın trendleri neler?

Abone Ol 

Sıcaklıklar giderek artıyor o özlediğimiz cıvıl cıvıl günlerin gelmesine az kaldı. Peki bu yaz bizi neler bekliyor? Hangi renkler tercih edilmeli? Yaz gelmeden önce dolabınızı yenileyin diye sizin için bu yaz neler trend olacak derledik.

Özgürlük temalı yaz

Hayatımıza giren pandemi süreciyle birlikte uzun zamandır evlerimize kapanmıştık. Konfor alanımızda fazlasıyla kaldığımız bu süreç, haliyle kıyafetlerimize de yansımıştı. Özellikle bu süreçte hepimiz eşofmanlara, büyük beden sweatshirtlere alışmışken yazın gelmesiyle kıyafetlerimizde heyecan verici, dinamizmi arttıracak, daha cesur ve özgür parçalar bizleri bekliyor.

Püskül detayıyla enerjik bir görünüş yakalayın

Bu yaz kıyafetlerimize püsküllerle hareket katacağımız bir yaz olacak. Püskül detayı özellikle hareketi temsil ettiği için hem kıyafetlerinize canlılık katacak hem de ilgiyi üstünüze çekecek.

 

Yeşil Püsküllü Elbise - Şaman Butik - Bohem Giyim ve Aksesuar | Kadın & Erkek

Daha büyük halka küpeler

Geçen yaz da moda olan halka küpeler bu yaz çok daha büyük şekilde karşımıza çıkacak. Ünlü markaların büyük kısmı halka küpeleri şimdiden koleksiyonlarına ekledi bile.

Ekstra Büyük Halka Küpeler

Kol bilezikleri

Bu yaz bileklikleri daha çok kolumuzda göreceğimiz bir yaz olacak. Özellikle biceps kasının olduğu bölgeye takılan bu bilezikler oldukça havalı gözüküyor.

Kol Bilezikleri

2022 yazının yeni trendi derin v yaka mayolar

Rahat kullanımının yanında aynı zamanda seksi ve cesur görünen derin v yaka mayolar bu yaz plajlarda ortalığı kasıp kavuracak.

Hangi renkler ön plana çıkacak

2022 İlkbahar-Yaz renk paletinde ilk olarak sakinlik veren organik renkler yer alırken yaza doğru daha enerjik ve sıcak renkler bizleri bekliyor. Özellikle portakal turuncusu, orkide pembesi ve leylak pembesi gibi renkler bu yaz daha çok dikkat çekecek.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu