Yaz geliyor! İşte mis gibi kokmanızı sağlayacak besinler!

Abone Ol 

Sosyal hayatın korkulu rüyası ter kokusu, özellikle yazın en rahatsız olduğumuz sorunlardan birisi. Gün içerisinde strese maruz kalıyor ya da fazla hareket ediyor olabilirsiniz. Bu gibi sebeplerden dolayı teninizden kötü kokular geliyor olabilir. Endişe etmeyin! Çünkü sizin için muhteşem bir çözümümüz var. Bazı besinleri tüketerek ter kokunuzu önleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Yanlış okumadınız besinler ile ter kokunuzu önlemeniz mümkün. Hadi hemen haberin detaylarına göz atalım!

Turunçgiller

Virüslere karşı C vitamini! Turunçgiller hangi meyvelerdir? Turunçgillerin faydaları nelerdir? - Sağlık Haberleri

Hem taze hem de canlı kokularıyla antioksidan açısından oldukça zengin olan turunçgiller, aynı zamanda ter kokusunu önlemede bire bir! Hafta da en az bir defa portakal, mandalina ya da greyfurt tüketmenizde fayda var.

Yasemin çayı

Yasemin Çayı Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar? Zayıflatır Mı? - Nefis Yemek Tarifleri

Bitki çaylarının sağlığa olumlu etkilerini hepimiz duymuşuzdur.  Yasemin çayı, zararlı maddeleri dışarı atma da ve vücuda hoş bir koku yaymada muhteşem bir etkiye sahip!

Biberiye

Biberiye yağı nedir? Biberiye yağının faydaları nelerdir?hbrt

Biberiye cilt problemlerine iyi gelmesinin yanı sıra kötü kokuları vücuttan atma özelliğiyle bilinir. Cildinizde yağlanma problemi ve ter kokusu varsa biberiye size iyi gelecek.

Limonlu su

Coronavirüs'ten korunma önlemleri: Limonlu su tüketin - Haber Hürriyeti

Gün içerisinde bolca su tüketmeye özen gösterin! Eğer su içmek aklınıza gelmiyor ya da sevmiyorsanız bunu renkli bir hale getirin. Limonlu su vücudunuzun hem tazelenmesine hem de temizlenmesine fayda sağlayacak. Hem basit hem de etkili bir çözüm!

Yoğurt

Yoğurt nasıl yapılır? Kolayca evde yoğurt yapımı teknikleri - Yeni Şafak

Özellikle çok ağır yemekler yediğiniz zaman mutlaka yoğurt tüketmelisiniz. Yoğurt, vücudu toksinlerden arındırırken aynı zamanda toksinlerden arındığınız için daha az ter kokmanızı sağlayacak.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu