Yaz 2020 makyaj trendleri

Zamanımızı evde geçirdiğimiz salgın günlerinde denemeniz için 10 yeni makyaj trendini derledik...

Koronavirüs nedeniyle iptal edilen etkinliklerden dolayı bu sezonun trendleri için ilham kaynağımız Instagram oldu. Zamanımızı evde geçirdiğimiz salgın günlerinde denemeniz için 10 yeni makyaj trendini derledik...

Pastel tonlar

Bu sezon pastel tonlar oldukça ön plana çıkıyor. Özellikle şeftali tonları, 2020 trendlerinde öncü. Tüm makyajda kullanılabilen şeftali tonları, oldukça doğal bir hava yaratıyor. yaratıyor.

Lila tonları

Lila ve mor tonları uzun zamandır popülerliğini sürdürüyor. Pastel veya parlak olarak kullanabileceğiniz lila tonları, makyaja daha yumuşak bir görünüm kazandırıyor.

Statement stili

Artık her şeyde bir 'statement' stili var. Dudaklar için 'statement' denilince akla gelen kırmızı tonlar bu yaz değişiyor. Dudaklardaki kırmızı, pembe, turuncu, mor gibi cesur renklerle modunuzu yükseltebilirsiniz.

Sahil havası

Sahil havasını, güneşin ışıltısını ve bronz tenleri bu sene eve taşıyoruz! Renksiz nemlendiriciler ve bronz paletleri ile adeta tüm seneyi sahil kıyısında geçirmiş gibi görünebilirsiniz.

Parlak dudaklar

Yaz 2020'nin en büyük trendleri arasında doğal makyaj bulunuyor. Bu trendle büyük uyum içinde olabilecek renksiz parlatıcılar, dudaklarınızı nemlendirirken aynı zamanda sağlıklı bir görünüm yaratıyor.

Cam ciltler

Doğal ışıltılardan ilham alan cam cilt makyajı nemlendiriciler veya aydınlatıcılar ile elde edilebiliyor. Parlak bir hava veren cam ciltler, elmacık kemiklerindeki ışıltılar ile ön plana çıkıyor.

Pudra pembeler

Daha hafif tonların ön plana çıkacağı 2020 yazında pudra pembelerini her yerde göreceğiz. Pastel tonların doğallığıyla ışıltılı pembeler göz kapaklarınızda harikalar yaratacak.

Neon gözler

Son yıllarda hızla zirveye tırmanan en büyük trendlerden biri de neon. Nude dudaklar ve nemlendirici ile beraber neon renkleri deneyebilirsiniz. Neon sarıları, yeşilleri ve pembeleri size göre değilse en az bu tonlar kadar çarpıcı olan parlak kırmızıları ve mavileri deneyebilirsiniz.

Allıklar geri dönüyor

Bronzer ve kontür trendleri ile birlikte unutulmaya yüz tutan allıklar, güçlü bir geri dönüş için hazırlanıyor. Masalsı pembe yanaklar, bu sezon ön plana çıkacak. Allıklar, ayrıca modunuzu yükseltmek için de harika!

Eyeliner sanatı

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen ve zirveden hiç inmeyen grafik eyeliner trendi, tarzınıza eksantrik bir hava katacak. Grafik eyeliner trendini siyah ile sınırlı kalmadan farklı renkler ile deneyebilirsiniz.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ