Yaşam alanlarındaki şık ve rahat dokunuşun ismi: Berjer

Odalarda şık ve modernist çizgilere sahip olmak isteyenler için tamamlayıcı dekorasyon ürünleri olarak ön plana en çok berjerler çıkıyor...

Oturma odası, çalışma odası, çocuk veya yatak odalarında şık ve modernist çizgilere sahip olmak isteyenler, bu odaların dekorasyonunu başarı ile tamamlayacak ürünlere yöneliyor. Berjerler de bu kategoride en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Enza Home ise, mobilya alanındaki yılların deneyim ve tecrübesini ürünlerinde bir araya getirerek kullanıcıların beğenisine sunuyor. Kullanım alanlarınıza canlılık ve bambaşka bir hava katacak olan berjer seçenekleri ile siz de rahatlık ve şıklığı bir evinize taşıyabilirsiniz. Peki ama nasıl? Bu tek kişilik oturma ürünlerini evinizde nasıl en doğru şekilde kullanabilirsiniz?

4. Louis'ten bugüne vazgeçilmez berjer koltuklar

Öncelikle berjer nedir diyenler için küçük bir ön bir bilgi verelim. Dinlenme ve oturma alanlarında sıklıkla tercih edilen mobilyaların başında gelen berjerler, sırt ve kol kısımlarında dayanaklar bulunan, geniş ve rahat kullanımlı koltuklardır. Kaynağı ve ilk kullanım alanları ise Fransa'da 4. Louis dönemlerine dek uzanır. Bu kadar kökenli olmasına karşın tarihin tozlu sayfalarına karışmamış, günümüzde de ev dekorasyonu denince akla gelen şık ürünler arasındaki yerini korumuştur.

Evin her köşesini güzelleştiren koltuk: Berjer

Evinizin dekorasyonuna şık bir hava katmak ve kusursuz bir şekilde dekorasyonunuzu tamamlamak için berjer sandalye ve koltuk modellerini tercih edebilirsiniz. Evinizin dilediğiniz her bir köşesinde de kullanabilirsiniz: Salon, çalışma odası, çocuk odası, yatak odası ve hatta mutfaklarınızda bile bu kullanışlı koltuklardan faydalanabilirsiniz. Örneğin Fransız balkon stili camlarınız ve pencerelerinizin önüne yerleştireceğiniz karşılıklı iki adet berjer ile evlerinizde rahat ve huzurlu dinlenme alanları yaratabilirsiniz. Kütüphane veya çalışma odalarınızda güzel bir abajur ile bütünlük sağlayacak berjer modelleri ise sizlere kaliteli bir okuma serüveni sunar. Salon grubunuzda tercih edeceğiniz bu ürünler ise salonununuzun şıklığını tamamlayacaktır.

Renk renk berjer modelleri arasından seçim nasıl olmalı

Ev dekorasyonu trendlerinin her geçen gün değişmesi ile farklı modeller önümüze seriliyor. Klasik ve otantik çizgilere sahip geleneksel modellerin yanında, şık ve modern hatlara sahip yenilikçi ürünler bulabilirsiniz. Yani seçenekler geniş! Bu noktada siz, uzun yıllar kullanmak için tamamen zevkinizi yansıtacak, dekorasyonunuzu tamamlayacak ürünlerden yana yapmalısınız tercihinizi.

Açık renkli salon veya oturma alanı dekorasyonunuza soft renklerde berjerleri ekleyerek natürel şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Krem, açık yeşil, gri ve kahve tonlarındaki koltuklar, dekorasyonunuzda hangi renk baskın olursa olsun başarı ile uyum sağlayacaktır. Enza Home ürünleri arasında yer alan SIMENA, NAVONA ve NUVO PLUS; sade tasarımları ve tek renk özellikleri ile aradığınız modellerden biri olabilir.

Desenli seçenekler ise, tek tip ve sıradan görünen alanlarınızın bambaşka bir havaya bürünmesine yardımcı olur. Kahve, siyah ve bej gibi durağan tonlarda ve düz desenlere sahip ürünlerinizi; canlı ve desenli ürünler ile tamamlayabilirsiniz. Evinize yeni bir nefes katacak ve bahar havasını yaz kış estirecek olan bu ürünleri tercih ederek, hayran olunası salon, oturma odası, dinlenme ve çalışma alanlarına sahip olabilirsiniz. Renkli ve hareketli modeller arayanların imdadına Enza Home'da DOLCE ve ARTE modelleri yetişecektir.

Dekorasyon zevkinizle övgü toplamak ve tüm dikkati berjerinizde toplamak istiyorsanız da alanlarınızdaki hakim renklerin tam zıttı bir renk yelpazesine sahip ürünü seçebilirsiniz. Evinizin en aydınlık, havadar ve dikkat çeken yerine koyacağınız berjerleriniz, diğer ürünlerden ayrılan görüntüsü ve rahatlığa davet eden detayları ile dekorasyonunuzun yıldızı haline gelecektir.

Konforlu, sağlıklı ve şık görünen alanlara sahip olmak herkesin bir numaralı önceliğidir. Buna bağlı olarak rahat edeceğiniz ve evinize başarılı bir şekilde uyum sağlayacak berjer ürününü seçmek istemeniz de oldukça doğal. Bu ürünün seçiminde kullanım alanlarınıza, mobilya ve odalarınızın boyutlarına da dikkat etmeniz gerekir. Geniş ve büyük oturma gruplarına sahipseniz, mobilyalarınıza oranla daha küçük kalacak olan modelleri tercih etmemenizde yarar var.

Uygun berjer fiyatları ile Enza Home kalitesi evlerde

Yaşam alanlarınızı fonksiyonel tasarımlarla süsleyecek berjerler, Enza Home'da her bütçeye uygun bir yelpazede sunulur. Kullanım alanlarınızda dilerseniz berjer modelleri ile mükemmel kombinler yaratabilir dilerseniz Enza Home oturma takımları ile yeni bir takım oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz takımları yine Enza Home kalitesi ile sehpa, halı grubu, koltuk gibi ürünlerle tamamlayabilirsiniz. Onlarca seçenek içerisinden evinize ve bütçenize en uygun ürüne hemen kavuşabilir, tüm koleksiyonları inceleyerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

YORUM YAZ