Jüpiter Balık burcuna geçti

Jüpiter gezegeni 14 Mayıs 2021 tarihinde Balık burcuna geçti ve 12 Mayıs 2022 tarihine kadar burada seyahat edecek. Astrolog Ceylin Çelebi, Jüpiter'in bu seyahatinin tüm etkilerini değerlendirdi.

Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun

11 Mayıs 2021 Salı günü Boğa burcunun 21 derecesinde yaşayacağımız ve sürpriz değişikliklerle birlikte gelecek olan Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay'ın tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Astrolog Nazan Gönültaş ile Okült Astroloji üzerine konuştuk

Astrolojiyi hayatımızın büyük bir kısmında kullanıyoruz. Peki, Okült astrolojiyi biliyor musunuz? Okült Astrolog Nazan Gönültaş ile Okült astroloji hakkında merak edilenleri ve yıldızların koronavirüs süreci hakkında işaretlerini konuştuk.

Kişisel finans yönetiminde yapılan 5 kritik hata

Kişisel finans yönetiminde yapılan 5 kritik hata

Ev bütçesini korurken kişisel finans yönetiminde sıkça yapılan ve uzak durulması gereken bu kritik hataları sizler için araştırdık…

Başarılarınızı kendinizi sabote ederek engelliyor olabilirsiniz

Başarılarınızı kendinizi sabote ederek engelliyor olabilirsiniz

Başarısızlıklar hakkında konuşan Nöroloji Uzmanı Dr. Mehmet Yavuz, öz sabotaj konusu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Evde kendi olanaklarıyla bitki yetiştirmek isteyenlere 5 öneri

Tarım Danışmanı Harun Karakuş, pandemi döneminde bitki yetiştirmek ve toprakla uğraşmak isteyenlere önerilerde bulundu.

Türk Hukuku’na göre taşıyıcı annelik

Taşıyıcı annelik nedir? Bu konuda farklı ülkelerde nasıl düzenlemeler var? Avukat Elvan Kılıç, konu ile ilgili bilgiler verdi.

Zamanınızı boşa harcamanıza sebep olan 6 şey

Gün içerisinde işimizi yavaşlatan ve zamanımızı çalan faktörleri hayatınızdan çıkararak kendinize daha fazla vakit ayırmaya ne dersiniz?

Yakın gelecekteki tehlike: Küresel Isınma

Yakın geleceğin en önemli tehlikeleri arasında gösterilen küresel ısınma ile ilgili merak edilenleri sizler için sıraladık…

Her 10 kadından 8’i psikolojik şiddete uğruyor

Pandemi döneminde ağırlaşan ekonomik ve sosyal koşullar, kadına yönelik şiddeti artırdı.