Beş adımda spora dönüş kılavuzu

Spor Eğitmeni Anıl Altuntaş, normalleşme sürecinde spor rutinine dönmeye hazırlananlar için önerilerde bulundu.

Hayatında değişiklik yapmak isteyenlere 7 öneri

Dijital Gelişim ve Networking Platform Kurucusu Murat Erdör, hayatı hakkında radikal değişiklikler yapmak isteyenlere önerilerde bulundu.

Pandemi kadınlarda çifte sömürüye yol açtı

Pandemide cinsiyet eşitliğinde büyük bir gerileme yaşandığına dikkat çeken Prof. Dr. Berrin Ataman, gerekli önlemler alınmazsa 2030’da küresel gayrisafi hasılanın 13 trilyon dolar daha az olacağını söyledi.

26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması

26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması

26 Mayıs tarihinde Yay burcunun 5 derecesinde meydana gelecek olan Ay tutulmasının tüm burçlara ve yükselenlere etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.

Jüpiter Balık burcuna geçti

Jüpiter Balık burcuna geçti

Jüpiter gezegeni 14 Mayıs 2021 tarihinde Balık burcuna geçti ve 12 Mayıs 2022 tarihine kadar burada seyahat edecek. Astrolog Ceylin Çelebi, Jüpiter'in bu seyahatinin tüm etkilerini değerlendirdi.

Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun

11 Mayıs 2021 Salı günü Boğa burcunun 21 derecesinde yaşayacağımız ve sürpriz değişikliklerle birlikte gelecek olan Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay'ın tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Astrolog Nazan Gönültaş ile Okült Astroloji üzerine konuştuk

Astrolojiyi hayatımızın büyük bir kısmında kullanıyoruz. Peki, Okült astrolojiyi biliyor musunuz? Okült Astrolog Nazan Gönültaş ile Okült astroloji hakkında merak edilenleri ve yıldızların koronavirüs süreci hakkında işaretlerini konuştuk.

Kişisel finans yönetiminde yapılan 5 kritik hata

Ev bütçesini korurken kişisel finans yönetiminde sıkça yapılan ve uzak durulması gereken bu kritik hataları sizler için araştırdık…

Başarılarınızı kendinizi sabote ederek engelliyor olabilirsiniz

Başarısızlıklar hakkında konuşan Nöroloji Uzmanı Dr. Mehmet Yavuz, öz sabotaj konusu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Evde kendi olanaklarıyla bitki yetiştirmek isteyenlere 5 öneri

Tarım Danışmanı Harun Karakuş, pandemi döneminde bitki yetiştirmek ve toprakla uğraşmak isteyenlere önerilerde bulundu.