Yasak aşk iddialarıyla gündeme gelmişti! Avukatı açıklama yaptı…

Geçtiğimiz günlerde Didem Arslan’nın programına çıkan Esra adındaki kadın, evli ve 2 çocuk babası olan Doğuş ile bir zaman yasak aşk yaşadıklarını ve imam nikahı kıydıkları iddialarında bulundu. Ünlü şarkıcı avukatı aracılığı ile açıklama yaparak iddiaları yalanladı.

Abone Ol 

Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına çıkan Esra ismindeki kadın, ünlü şarkıcı Doğuş ile bir dönem yasak aşk ile birliktelik yaşadıklarını iddia etmişti.

Programa katılan Esra Hanım ünlü şarkıcı Doğuş ile yasak aşk yaşadıklarını hatta imam nikahı kıydıklarını ileri sürmüştü. Doğuş ile çektirdiği fotoğrafı da yayınlayan Esra Hanım, Doğuş’un resmi nikahlı eşinden ayrılmak istediğini söylediğini fakat çocuklarına düşkün olduğu için ayrılamadığını söylemişti.

Yasak aşk iddialarının ardından ailesiyle poz vererek paylaşım yapan Doğuş, bu defa avukatı aracılığı ile yaptığı açıklamada bu durumda yasal yollara başvuracağını belirtti.

Doğuş’un avukatı Feyza Altun, Instagram hesabından yayınladığı açıklamada “Didem Arslan Yılmaz’la Asla Vazgeçme isimli programda geçen hafta ısrarla adını geçirdiğiniz müvekkilim Doğuş hakkındaki iddiaların gerçeğe aykırı olduğunu kamuoyuna arz ederiz. Müvekkilimin Alaattin isimli bir menajeri hiçbir zaman olmamıştır. Ayrıca müvekkilim Doğuş Mahir Düz isimli şahsı da tanımamaktadır ve hiçbir şekilde ilişkileri bulunmamaktadır. Programınızda yayınlanan, müvekkilin habersizce ve izni olmaksızın çekilmiş görüntülerinin yayınlanması; hem kaydeden hem de yayınlayan açısından Türk Ceza Kanununun 133. ve 34. maddeleri ile özel hayatın gizliliğini düzenleyen Kişisel Verileri Koruma Kanununa aykırıdır ve suç teşkil etmektedir.            Müvekkilim Doğuş’un evlilik hayatı ise kendisine özel olup sorumlu olduğu tek kişi de sevip saydığı ve şu an güzel bir evlilik yürüttüğü, çocuklarının annesi olan hanımefendidir. Hanımefendinin isminin zikredilmesi ve çocukların güvenliğini ihlal edecek ve psikolojisini bozacak şekilde yayın yapılması hem müvekkilimin eşinin hem de çocuklarının kişisel haklarına saldırı ve özel hayatlarının gizliliğinin ihlali niteliğindedir.                              Bu nedenle bu yayınların derhal durdurulmasını talep ederiz. Yukarı açıklanan hususlar sebebiyle tüm yasal işlemleri başlattığımız, müvekkilin kişilik hakkını zedeleyen her türlü söylem ve iftiraya karşı sonuna kadar gideceğimizi kamuoyuna arz ederiz.”

Başa dön tuşu