Kalça ve basendeki yağlardan liposuction ile kurtulun

Özellikle bölgesel incelme konusunda desteğe gereksinim duyan kişiler için kalıcı ve etkili bir çözüm olan liposuction hakkında merak edilenşeri derledik.

Obezite ameliyatları ilgili doğru bilinen yanlışlar

"Obezite ameliyatı ölümcül risklere sahip" ya da "Ameliyattan sonra ömür boyu ağır ilaçlar kullanmam gerekecek" gibi toplumda kulaktan kulağa yayılmış olan bu tür hatalı bilgiler yüzünden obezite hastaları mide küçültme ameliyatı olmaktan çekinebiliyor.

Liposuction nedir

Liposuction; karın, uyluk, kalça, bel, basen ve yüz gibi bölgelerde toplanan, diyet ve egzersiz programlarıyla yok edilemeyen inatçı yağların, cerrahi yöntemle alınmasıdır.

Liposuction ile zayıflamak mümkün mü

Liposuction ile zayıflamak mümkün mü

Fazla kilolarınız mı var? Yağlarınızdan kurtulamıyor musunuz? Op. Dr. Defne Erkara bütün bu sorunların çözümü olan liposuction ameliyatı ile ilgili sorularımızı cevapladı.

Liposuction devri kapanıyor

Liposuction devri kapanıyor

Op.Dr. Bülent Cihantimur'a göre yağlı dokunun alınarak düzeltilmesi ve estetik açıdan şekil vermesi anlamına gelen liposculptue, liposuctionu tahtından indirmeye aday bir estetik uygulaması.

Kavitasyon hakkında merak edilenler

İdeal kilosuna ulaşmış ancak bölgesel fazlalıklarından kurtulamayanların imdadına yetişen kavitasyonu yaptırmak isteyenler için önemli öneriler...

Liposuction zayıflama yöntemi değildir

Liposuctionın en iyi; vücudunda orantısız bir yağ birikimi olan insanlarda sonuç verdiğini belirten Op. Dr. Mustafa Karaca, "Liposuction bir zayıflama yöntemi değildir" dedi.