WhatsApp’a beklenen özellik

Dünyanın en popüler uygulaması WhatsApp ''Topluluklar'' altyapısını resmi olarak tanıttı. Gelen özelliklerde sesli aramalardaki katılımcı sayısı artırıldı. Şirket ayrıca son görülme özelliğini seçenekli hale getiriyor. Son ortaya çıkan bilgilere göre WhatsApp gruplarından kimseye çaktırmadan çıkmak mümkün olacak..

Abone Ol 

WhatsApp dünya genelinde 2 milyardan fazla insan tarafından kullanılıyor.  Uygulamanın güncellenmesinde kullanıcı taleplerinin de etkisi bulunuyor.

WhatsApp gruplardan sessizce kaçmanızı sağlayacak - 2

WhatsApp’ta gruplar hayat kurtarsa da çoğu zaman insanları istemedikleri muhabbetlere maruz bırakıyor. Gruptan çıkmak istediğiniz zaman ise herkes bunu görüyor.  WhatsApp geliştirdiği yeni özellikle gruptan ayrılmaları sadece yöneticilerin görmesine izin verecek. Grup yöneticisi olmayanlar sizin çıktığınızı farketmeyecek.

WhatsApp Topluluklar güncellemelerini sırayla yayına alıyor. Şirketin yaptığı son hamle ise grup aramalarındaki katılımcı sayısını artırmak oldu. Artık WhatsApp’ta yapılan grup aramalarına 32 kişi katılabilecek.

WhatsApp gruplardan sessizce kaçmanızı sağlayacak - 5

WABetaInfo’da yer alan son sızıntılara göre WhatsApp bir üyelik modeline geçiyor.  Twitter Blue gibi işletme hesaplarına ek özellikler sunuluyor.  Bağlı cihazlar bölümünde yapılacak değişiklikle çoklu cihaz desteği paralı hesaplar için yeniden tasarlanıyor.  WhatsApp’ın bu modeli paralı olacak. Ancak model sadece işletmeler için kullanıma sunulacak. Yani normal kullanıcıların para ödemesine gerek kalmayacak.

WhatsApp grup yöneticileri herkesin mesajını silebilecek! - ShiftDelete.Net

WhatsApp’ın son görülme özelliği uygulamaya en son ne zaman girdiğinizi gösteriyor. WhatsApp’ta bu özelliği kapatma hakkınız bulunuyor.  Bunu kapattığınız zaman bu sefer de hiç kimse son görülmenizi göremiyor. WhatsApp seçenek isteyen kullanıcıları dinledi ve son görülmenizi kimlere açıp kimlere kapatacağınızı size bırakacak bir geliştirme yaptı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu