Bahar döneminde vücut tipine göre beslenme önerileri

Bahar döneminde metabolizmanın hızlandırılması ve bağışıklığın güçlendirilmesi gerektiğini belirten Dr. Diyetisyen Gamze Şanlı Ak, yenilenme dönemi olan baharın vücut için oldukça uygun bir detoks dönemi olduğunu kaydetti.

Güzel kalçalar için yapmanız gerekenler

Türk kadının en büyük sorunlarından biri basen ve geniş kalçaları…

Vücut tipine göre gelinlik seçmenin 7 altın kuralı

Vücut tipinize hangi model gelinlik yakışır bilmiyor musunuz? Modacı Pınar Bent, vücut tipine göre gelinlik seçmenin 7 altın kuralını sizler için açıkladı.

Vücut tipinize göre hangi sporu yapmalısınız

Vücut tipinize göre hangi sporu yapmalısınız

Mezomorf musunuz, ektomorf mu yoksa endomorf mu? Spora başlamadan önce vücut tipinizi öğrenin, ona uygun bir egzersiz programı uygulayın.

Vücut tipinize göre yaka şeklinizi seçin

Vücut tipinize göre yaka şeklinizi seçin

Vücut tipinizi tanımadan giyinmek şıklığınızın yok olmasına neden olurken, yanlış yaka seçimi sizi olduğunuzdan kısa veya kilolu gösterebilir.

Vücut tipinize göre bunları tüketmelisiniz

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Dr. Halit Yerebakan, kadınların korkulu rüyası fazla kilolarla savaşmanın yollarını vücut tipine göre beslenmeden geçtiğini açıkladı.

Erkeklerin 'mükemmel kadın'ı

Balıketlisinden incesine, uzunundan kısasına, esmerinden sarışınına... Dünyanın her yerinde erkekler için 'mükemmel kadın' değişkenlik gösteriyor. Peki, Türkiye'nin mükemmel kadını hangi özellikleri taşıyor?