Volkan Demirel ve eşinin muhteşem evi

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel, evinin kapılarının Elle dergisine açtı

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...

Ünlü çift, çekim sonrası gerçekleşen söyleşide de ELLE Dergisi'nden Suzan YURDACAN'a futboldan ev hayatlarına pek çok şey anlattı. İşte o röportaj:

Ünlü kaleci ve eşi Zeynep Demirel'in evlerine vardığımızda ekibimizi kapıda fanatik bir taraftar karşıladı! Jack Russel cinsi Keeper bizlere önce oyuncağını getirdi; sonra çubuklu formasıyla poz verdi.

Bahçede bize, tavrı ve ebadıyla saygı uyandıran, kameralarla da gayet barışık olan Boss eşlik etti. Giriş katının bir altındaki salona geçtiğimizde duvardaki içinde sarı lacivert balıkların yüzdüğü dev akvaryumu da görünce iyice ikna oldum: Bu evin sahipleri, sadece (bizim gibi her yeri dağıtan, her köşeyi gezen; çay içmeyi seven) misafirleri değil, hayvanları da çok seviyor.

Hemen söyleyeyim, futbolu sevseniz de sevmeseniz de, bu sporu anlasanız veya benim gibi anlamasanız da hiç fark etmez, bu evde Volkan ve Zeynep Demirel çiftiyle vakit geçirmek keyifli.

VOLKAN'DAN CANLI YAYINDA İLAN-I AŞK VİDEO

Güneşli bir gün olduğu için ön taraftaki bahçeye çıkıyoruz. Evin küçük köpeği Keeper bize her adımda eşlik ediyor. Bir ara Boss da yanımıza geliyor. Sormaya devam ediyorum...

Zeynep Demirel de gönülden Fenerbahçeli mi yoksa eş durumundan mı öyle oldu? Volkan Demirel "Zeynep beni tanımadan önce futbolla ilgilenmiyormuş. Hatta beni önceden hiç tanımadığını söyledi. Tabii ki sonra futbola ilgi duymaya başladı. Zeynep de iyi bir Fenerbahçeli" diyor.

Başka şansı var mıydı, yani istese başka bir takımı da tutabilir miydi soruma ise şu yanıtı alıyorum: "Kendimi onun yerine koyuyorum, eğer ben başka bir takıma sempati duysaydım bunu eşim için değiştirmezdim. Neyse ki öyle bir şey olmadı." Zeynep Demirel artık eşinin tüm maçlarını izliyor.

MAÇTA YENİLİRSEK EVDE TATSIZ OLURUM

İyi bir maçın sonrasında evde bayram havası mı eser? Ve tam tersi, takım yenilirse bu durum evdeki havayı (olumsuz) etkiler mi? Ünlü kaleci "Bayram havası esmiyor ama tabii ki mutlu oluyoruz. Yenilince de mutsuzluk yaşanıyor. Öyle bir durumda biraz tatsız oluyorum, o kadar... Hiç öyle, kimse benimle konuşmasın gibi huylarım yok" cevabını veriyor.

Volkan Demirel başka sporlarla ilgilenmeye pek vaktinin olmadığını da itiraf ediyor. Zeynep Demirel'se spor yapmayı sevdiğini ancak bugünlerde buna pek vakit ayıramadığını söylüyor. Bu arada Volkan Demirel onunla "Fotoğraf çekmek spordan sayılmaz, değil mi?" diye şakalaşıyor.

MARKA ŞART DEĞİL PAZARDAN DA GİYİNİRİM

En üst katta yatak ve kıyafet odaları var. Merdiven boyunca koridorda da Zeynep Demirel'in seçtiği esprili resimler...

Kıyafet odası çok düzenli, derli toplu. Zeynep, sadelikten yana, evdeki asıl derli toplu insansa Volkan Demirel... Düzeni seviyor. Bu huyunun henüz eşine geçmemiş olmasından "şikayetçi".

Peki Volkan Demirel'in gardırobunda en çok hangi parçalar var? "Hepsinden, ortaya karışık bir şeyler" diye esprili bir cevap veriyor. "Kıyafet konusunda bir takıntısı olmadığını vurgulayan Volkan Demirel şunu da ekliyor: "Zeynep'le birlikte dolabımda bir değişiklik oldu. Eskiden daha fazla kıyafet alırdım. Onun sayesinde artık daha seçiciyim. Önceleri bilmediğim için, örneğin birbirine çok benzer tişörtler alıyordum. Artık buna gerek olmadığını biliyorum."

Gereksiz veya bir sezon çok moda olan şeylerin alınmasına karşı çıktığını anlatan Zeynep Demirel, "Baştan aşağı marka, iyi giyinmek manasına gelmiyor. Ve illa pahalı veya marka olan iyidir yaklaşımı da doğru değil. Ben bunlara inanmıyorum. Ben pazardan da alışveriş yaparım" diyor.

EVLİLİKTE HİÇ SORUN YOKSA ORTADA BİR SIKINTI VARDIR

Evlilik bir futbolcunun hayatını olumlu yönde etkiler mi diye soruyorum. Volkan Demirel, "Evlilik çok güzel. Bazen sorunlar da olabiliyor ama sorun olmazsa orada da bir sıkıntı vardır; herkes bir kenara çekilmiş, durumu kabullenmiş diye düşünürüm. Evlilik; kavgasıyla, üzüntüsüyle, her yönüyle çok güzel" şeklinde tam kararında bir cevap veriyor.

Yorumlar

YORUM YAZ
Doğrulama kodunu yandaki kutuya giriniz :