Vogue Mart kapak konuğu: Adele

Son zamanların en popüler sanatçısı Adele, Vogue'un Mart sayısı kapak konuğu oldu!

KADINVEKADIN.net/ÖzelHaber

Vogue'nin 2012 Mart sayısı kapak konuğu Adele! Adele Vogue'ye özel birçok özel poz verdi. Fotoğraflar ise Mert Alas ve Marcus Piggott'un eseri. Adele Vogue'ye özel olarak ününden, ailesinden ve yaşamının içinde olan her şeyden bahsetti.

Adele'ın '21' adlı albümü 2011'in en çok satan albümü oldu. Grammy Ödüllerin'de de altı dalda ödül kazandı.

Geçen kış geçirdiği operasyon yüzünden turnesine ara veren Adele, 15-16 yaşından beri hergün şarkı söylediğini söylüyor. Ses telleriyle ilgili problem yaşayınca paniğe kapıldığını söylüyor. Ve sessizliğe ihtiyaç duyduğunu açıklıyor. Şimdi, 23 yaşındaki şarkıcı hayatındaki gürültüyü durdurduğunu söylüyor.

Üç hafta boyunca sakin bir hayat yaşadım. Harikaydı. Bedenimin 'beni onar' dediğini duyabiliyordum. Yapmam gerekenleri yaptım. Belki de bu sorunu yaşamasaydım kendim yenilemek için bir fırsatım olmayacaktı.

"Şimdi ben sadece kendimi gerçekten gurur barış gerçekten hissediyorum. Ve. Ben tam ben şu ana kadar elde ettiğimiz şeyleri takdir görmedim. Aslında, tüm yaşamımı son on hafta içinde değişti. I never been çok mutlu ve ben onu seviyorum, "diyor ve ekliyor:

''Şimdi kendimi huzurlu hissediyorum ve kendimle gurur duyuyorum. Şimdiye kadar yaptığım şeylerden dolayı takdir edilmemiştim. Aslında, tüm yaşamım son on hafta içinde değişti. Hayatımda daha önce hiç bu kadar mutlu olmamıştım ve bu duyguyu seviyorum.''

Adele 37 yaşındaki sevgilisi Simon Konecki'yi de anlatıyor:

''O harika biri. Benimle gurur duyuyor ve benim yaptıklarımla ya da insanların düşündükleriyle ilgilenmiyor. Beni çekip çeviriyor. O olmasaydı ameliyat sonrası bu kadar hızlı toparlanacağımı sanmıyorum.''

Sürekli çalıştığı için, ilişkilerinde bu zamana kadar başarısız olduğunu söylüyor. En sonunda mutlu besteler yapacak zamanı olduğunu söylüyor ve ekliyor:

''Aşık olun, mutlu olun. Sonrasının ne olacağını bilmiyorum. Evlenmek, çocuklar, harika sebzelerin yetiştiği bahçeli bir ev.

Adele'i annesi tek başına büyüttü. Annesi Penny hakkında konuşurken, annesinin onun karşısında olduğunu söylüyor.

"O gerçekten sakin bir kişi. Çok güçlü, zeki ve güzel. O Türk-Yunan tanrıçası gibi; Bronz tenli ve büyük siyah gözleri var. Gerçek de duygusal biri. Daha genç kızken beni dünyaya getirmiş. O yüzden gençken isteyip yapamadığı şeyleri şimdi yapıyor. Maceraya açık bir kişiliği var. Ben ise tam zıttıyım. Kendimi garaniye alarak bazı şeylere adım atarım." Diyor Adele.

Adele Grammy Ödülleri'nde gözyaşlarını tutamadı, izlemek için tıklayın...

Yorumlar

YORUM YAZ