Victoria Beckham, ”zayıf olmak eski modada kaldı” dedi

İngiliz modacı Victoria Beckham, kadınların son dönemdeki kilo algısıyla ilgili açıklamalar yaptı. Bechkam, çok zayıf olmanın eskide kaldığını, modern kadınların artık daha dolgun vücut yapılarına özendiğini söyledi.

Abone Ol 

48 yaşındaki modacı Victoria Beckham, Grazia dergisine verdiği röportajda, beden imajına bakış açısını ve yeni fitness yolculuğunu anlattı. Ünlü İngiliz modacı Beckham, “zayıf” olmanın artık çoğu kadın tarafından arzulanan bir şey olmadığını söyledi.

Victoria Beckham: Zayıf olmak eski moda, kadınlar artık daha kıvrımlı ve balık etli olmak istiyor - 2

Victoria Beckham verdiği röportajda kendi sağlık programını açıkladıktan sonra vücut algısının değiştiğini de vurguladı. Victoria Beckham son dönemdeki kilo ve vücut hatları konusundaki düşüncelerini şu sözlerle açıkladı: “Gerçekten zayıf olmayı istemek eski moda bir tutum. Bence bugün kadınlar sağlıklı ve kıvrımlı görünmek istiyorlar. Zayıf olma hevesi eskide kaldı.

Beckham kadınların son dönemdeki beden algılarına yönelik de şunları söyledi: “Büyük göğüsleri ve kalçaları olsun istiyorlar. Ne kadar kıvrımlı olurlarsa o kadar iyi görüneceklerini düşünüyorlar.”

Victoria Beckham: Zayıf olmak eski moda, kadınlar artık daha kıvrımlı ve balık etli olmak istiyor - 5

Öte yandan, ünlü modacının son koleksiyonu, zayıf ve hatsız değil, kıvrımlı ve dolgun kadınların vücuduna özel dar jarse elbiselerden oluşuyor.  dedi. “Her kadın güzel, yuvarlak, kıvrımlı bir popo ister, değil mi? Bunun için belinizi kavrayan, hatlarınızı belli eden ve sizi sımsıkı gösteren elbiselere ihtiyacınız var” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu