Versace ikilisi: Jennifer Lopez ve Kendall Jenner

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Jennifer Lopez ile podyumların vazgeçilmez modeli Kendall Jenner, Versace İlkbahar/Yaz 2020 kampanyası kapsamında Mert Alas ve Marcus Piggott'ın objektifine poz verdi.

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ile Kendall Jenner, İtalyan markası Versace'nin yeni reklam yüzü oldu. Versace İlkbahar/Yaz 2020 tanıtımında yer alacak olan ikili, ert Alas ve Marcus Piggott'ın objektifine poz verdi.

"Rüya gibi"

Jennifer Lopez, Versace'nin reklam yüzü olması ile ilgili, "Bana göre Versace güçlenmeyi temsil ediyor. Bu muhteşem kampanyada arkadaşım Donatella Versace ile tekrar işbirliği yapmak ve ikonik moda tarihinin bir parçası olmak rüya gibi" ifadelerini kullandı.

Lopez ve Jenner yaptıkları paylaşımlarda Alaş ve ekibine teşekkür etti.

Lopez-Versace işbirliği 20 yıl öncesine dayanıyor

Lopez, geçtiğimiz eylül ayında İtalya'da düzenlenen Milano Moda Haftası'nda, Versace İlkbahar/Yaz 2020 defilesinde 20 yıl önce giydiği ikonik elbisenin bir benzeriyle podyuma çıkmıştı.

Lopez'in 20 yıl önce giydiği elbise, Google'ın görsellerinin doğmasına ilham vermişti. Eric Schmidt o dönemde Google'da bir yazılım mühendisiydi ve internet kullanıcılarının bu aramanın sonucunda tam olarak ne görmek istediklerinden emin değildi. Elbisenin hikayesini mi arıyorlardı yoksa sadece fotoğrafını mı? Schmidt konu hakkında, "İnternette bir şeyin bu kadar çok aratılması, ilk kez karşılaştığımız bir fenomendi. Google kullanıcılarının bizden ne beklediğini de pek anlayabilmiş değildik. Özetle, J.Lo o elbiseyi giydi ve Google Görseller doğdu" açıklamasını yapmıştı.

Yorumlar

YORUM YAZ