Venüs Kova burcuna girdi

Abone Ol 

Venüs gezegeni 1 Şubat 2021’de Kova burcuna geçiş yaptı ve 25 Şubat tarihine kadar burada kalacak.

Venüs gezegeni bizi mutlu eden şeyleri, ilişkilerimizi, aşka olan yaklaşımınızı anlatır. Venüs Kova burcunda iken ilişkilerimizde özgürlük temaları çok fazla ön plana çıkabilir. İlişkilerde bir nevi reform yaşanabilir. Bu süreçte aşkta kısıtlanmaya gelemeyeceğiz. Kural tanımak istemeyen bir yapımız olacak. Birbirimizin bireysel alanlarına müdahale etmeyeceğiz. Aşk ilişkilerimizde arkadaşlık temaları, anlaşmak, konuşmak, tartışmak ve fikir paylaşımları çok daha fazla ön planda olacak.

Venüs Kova burcuna girdi #1

Yenilikler isteyeceğiz

İlişkilerimizde ve sevdiğimiz şeyler de farklı şeyler ve yenilikler isteyeceğiz. Özel ilişkilerimizde daha özgür kalmak isteyebilir ve daha mesafeli bir tutum sergileyebiliriz. Mantık çok daha fazla önemli olacak. Bireyselliğe önem vereceğiz. Sıradışılıklardan hoşlanabiliriz. Normalde hiç ilgimizi çekmeyen tuhaf kişiler şimdi ilgimizi cezbedebilir. Aynı zamanda arkadaşlık ilişkisi içerisinde olduğumuz kişilerle de aramızda özel ilişkiler başlayabilir. Kafa yapısı olarak uyuştuğumuz kişilerle birlikte olmak, vakit geçirmek bizler için daha önemli olacak.

Venüs Kova burcuna girdi #2

Sıradışı zevklere sahip olabiliriz

Aynı zamanda alışverişlerimizde de farklı şeyler ilginizi çekecek. Sıradışı zevklere sahip olabiliriz. Asla beğenmem, tarzım değil dediğimiz bir şeyi bu dönemde satın alabilir ve daha sonradan bu kararımıza şaşıracak olabiliriz. Bu durum aynı zamanda giyim tarzımıza da yansıyacaktır. Birbirinden farklı renkleri kombinleyebilir, farklı renklerde ayakkabıları aynı anda giyebiliriz. Saçlarımızda da klasik modellerin dışında farklı modeller yaptırabilir ve değişik renklere boyayabiliriz.

Venüs Kova ünlüleri: Mark Rockefeller, Heidi Fleiss, Nostradamus, Cruz Beckham, Oprah Winfrey, Mel Gibson, Ricky Martin, Elton John, Isaac Newton, Muhammed Ali, Mark Spitz, Paul Cezanne

Venüs Kova burcuna girdi #3

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylinVenüs Kova burcuna girdi #4 madamastroVenüs Kova burcuna girdi #4

    YouTubeVenüs Kova burcuna girdi #4

    [email protected]

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu