Venüs İkizler burcunda

Abone Ol 

Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs 9 Mayıs 2021 tarihinde İkizler burcuna geçti. 3 Haziran tarihine kadar da burada kalacak.

Venüs gezegeni İkizler burcunda seyahat ederken her türlü ilişkilerimizde zihinsel enerji, bilgi alma ve verme, sohbet, değişkenlik çok daha ön planda olacaktır. Venüs Boğa ve Terazi burcunun yönetici gezegenidir. Boğa enerjisinde sahiplenme ve sabitlik olarak kendini gösterirken Terazi de nezaket, incelik, zariflik, uyum ve denge yaratarak kendini gösterir. İkizler ise element ve nitelik olarak hava ve değişken özelliklere sahiptir. Dolayısıyla burada Venüs ilişkilerde bilgi ve iletişimin önemini vurgulayacaktır.

Venüs İkizler burcunda #1

Mutluluğu bilgide arayacağız

Bir ilişki her ne kadar güven ve istikrar vadediyor olsa da şimdi karşılıklı olarak bilgi paylaşımı olmayan, zihinsel anlamda beslenemediğimiz her türlü ilişki bizi sıkabilir. Bir ilişkiden diğerine çok daha hızlı geçebiliriz. Venüs Boğadayken ilişkilerde daha sahipleniciydik ama şimdi İkizlerde daha çabuk sıkılabiliriz. Bugün çok hoşlandığımız bir kişiden çok geçmeden soğuyabiliriz. Entelektüel bilgi birikimi olan kişiler bu zaman zarfında daha çok ilgimizi çekebilir. Venüs sadece ilişkilerimizi değil sevdiğimiz, yapmaktan hoşlandığımız ve değer verdiğimiz şeyleri de anlatır. Bu yönüyle baktığımızda bu süreçte bizleri en mutlu eden şey bilgi alışverişinde bulunmak, bol bol kitap okumak, internetten bilgi araştırmak olacaktır. Ancak tabii bu bilgiler daha çok yüzeysel olarak kalabilir.

Bir konu hakkında bilgi sahibi olduğumuzu düşünür düşünmez hemen diğer konuya geçebiliriz. Telefonda uzun uzun sohbet etmek, biraz dedikodu yapmakta yine bu süreçte çok hoşumuza gidebilir. Ancak iyi haber şu ki bir süredir yemek, içmek ve keyif yapmaktan aldığımız zevk artık yerini daha hareket halinde olma, bilgi alışverişinde olma ve zihinsel enerjiyi daha aktif kullanmaya bırakacak. Böylece bizlerde yavaş yavaş aldığımız kiloları vermeye başlayacağızdır.

Venüs gezegeni natal haritasında İkizler burcunda olan ünlüler: Frida Kahlo, Kylie Minogue, George Michael, Jessica Simpson, John Fitzgerald Kennedy, Jacqueline Kennedy Onassis, Harrison Ford, Uma Thurman, Al Pacino, Tom Hanks, David Beckham, Lionel Messi, Şeyma Subaşı, Tuba Büyüküstün, Bülent Ersoy

Venüs İkizler burcunda #2

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylinVenüs İkizler burcunda #3 madamastroVenüs İkizler burcunda #3

    YouTubeVenüs İkizler burcunda #3

    [email protected]

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu