Venüs Başak burcuna geçti: Mantık ilişkileri ön planda

2 - 28 Ekim 2020 tarihleri arasında Başak burcunda olacak olan Venüs'ün etkilerini, Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.

Venüs 2 Ekim tarihinde Başak burcuna geçti ve 28 Ekim tarihine kadar da Başak burcunda olacak. Venüs'ün Başak'taki seyahati esnasında aşk ve sevgi ilişkilerimizde daha ince eler sık dokur olacağız.

İlişkilerde fazla temkinli olabiliriz

Bu süreçte sevgimizi göstermekte çok cimri davranabiliriz. Kafa yapımıza uymayan aşkları hayatımızdan çıkartabiliriz. Çünkü mantığımıza uygun olan ilişkiler daha cazip olacak. Gerçekçi olmayan hiçbir şeye tahammülümüz olmayacak. Aşkımızın işimizi engellemesine tahammül edemeyebiliriz. Sevdiklerimize karşı çok eleştirel olabiliriz. İlişki kurarken fazla temkinli olabiliriz. Karşımızdaki kişiyi adeta bir radar makinesi gibi ölçüp tartıp tüm kusurlarını saptama, en ince detayına kadar inceleme, olmadı iyi yönlerini bir tarafa kötü yönlerini bir tarafa yazıp bir de öyle ölçme gibi detaylı bir check-up'a sokabiliriz.

Her şeyi didik didik etmeden rahat edemeyeceğiz. Karşımızdaki kişinin olumsuz taraflarını görmeye daha fazla odaklı olacağız. Fakat aşırı titizlik, düzen, kusursuzlaştırma çabasına karşı dikkatli olmakta fayda var. Fazla detaycılık, eleştirellik karşı tarafı bunaltabilir. Armudun sapı üzümün çöpü derken önemli fırsatları da kaçırabiliriz.

Astrolog Ceylin Çelebi

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ