Venüs Akrep Burcunda: İlişkilerde ihtiraslı günler başlıyor

21 Kasım itibarıyla Venüs, Akrep burcuna geçti. Bu seyahatin ilişkilerde ihtiraslı günlerin habercisi olduğunu ifade eden Astrolog Ceylin Çelebi, Venüs'ün Akrep burcuna geçişinin tüm etkilerini Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Venüs, 21 Kasım 2020'de saat 16:22'de Akrep burcuna geçiyor ve 15 Aralık 2020 tarihine kadar burada seyahat edecek.

Çapkınlık olayları gündeme gelebilir

Venüs Boğa burcunun yönetici gezegenidir ve Akrep burcunda zarardadır. Venüs ilişki kurmak, aşk, güzellik, şehvet, tutku, barış, huzur, sanat ve takıları anlatır. Akrep ise tutku, gizem, derinlik, kararlı, sahiplenici, detaycı, dedektif, kuşkucu, yıkıcı olabilen, dönüşümü anlatan bir burçtur. Venüs Akrep burcunda olduğunda ise ilişkiler anlamda oldukça tutkulu, yoğun ve sahiplenici olabiliriz. İlişkilerde derinlik ararız.

Akrep sabit bir burçtur. Dolayısıyla sahip olduğunu korumak ister. İlişkisini bırakmak istemez. Ya benimsin ya kara toprağın, ölüm bizi ayırana dek birlikte olacağız, seni başkasına yar etmem gibi aslında klişeleşmiş bu cümleleri bu ay en entelektüel aşıkların bile dilinden dökülebilir. Kıskançlık krizleri bu dönemde çok yaşanabilir. Hatta işi abartıp hafiyecilik yapabiliriz. Sosyal medya şifreleri kırılabilir. Takıntılı bir ruh hali sergileyebiliriz. Ama bunun yanında Akrep burcu tensel zevklerle de çok bağdaştırılır bu nedene sadece tensel doyum sağlamak adına da ilişkiler çok fazla yaşanabilir. Taciz gibi olaylar yaşanabilir maalesef. Erkeklerin çapkınlık olayları gündeme gelebilir.

Güç savaşları

İlişkilerde güç savaşları çok fazla görülebilir. Karşımızdakini değiştirmeye çalışabiliriz. Karşımızdakini dönüşüme zorlayabiliriz. Venüs burada rahat olmayacağı için ilişkiler adına hırpalayıcı bir süreç olacaktır. Venüs aynı zamanda takılarda dedik bu nedenle daha çok derinliği olan, etkileyici süs aksesuarları kullanılmak istenebilir. Koyu kırmızı, mor, siyah tonlara olan ilgi bu anlamda artacaktır. Gizemli bir görünüşe sahip olmak adına giyim tarzımızda ve aksesuarlarımızda farklılıklar yapabiliriz.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ