Uzun Makarna’dan Demet Akalın ve Hira açıklaması!

Abone Ol 

Geçtiğimiz günlerde ikincisi çekilmeye başlanan “Yanlış Anlama 2” filminin okuma provası sırasında gazetecilere konuşan Uzun makarna lakaplı tik tok fenomeni Özgür, bir süre önce Demet Akalın’la yaşadığı polemiğe değindi.

“Polemiğe girdiğine pişman oldu sosyal medya onun değil benim yanımda durdu!”

Uzun Makarna lakaplı Özgür; “Ben her zaman olduğu gibi yayın yapıyordum. Önce hediye geldi sonra 7 bin lira ödeme geldi. Ortada beni ilgilendiren bir olay olmadı ama Demet Hanım polemiğe girdi. Haklı çıkmayı umuyordu ama sanıyorum ki mecrayı kullanmayı bilmediği için böyle bir olay yaşandı. Öncesinde evine de gitmiştim bu küslüğe üzüldüm o yüzden” dedi.

“Filmde Hira’yı oynuyorum”

Azeri Türkçesi ile Türkiye Türkçesi arasında ki yanlış anlamaları konu alan, başrollerinde Cemal Hünal ve Gülşen Hüseynli’nin paylaştığı oyuncu kadrosunda ise Yılmaz Gruda, M. Fatih Özkan,İslam Mehreliyev,Ercan Resulov gibi Azerbaycan’nın da en ünlü isimlerinin paylaştığı filmde rol alan Uzun Makarna lakaplı fenomen; “Filmde Tik Tok’ta sevdiği fenomene para atan ve hediye gönderen Hira adında bir kızı canlandırıyorum ama belki ben yedi değil on bin atarım belli olmaz” dedi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu