Ciciş Esra Ersoy’dan akıl almaz savunma!

Abone Ol 

Ciciş Esra olarak bilinen Esra Ersoy, geçtiğimiz günlerde Bodrum’da 13 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle10 yıl 1 ay hapse mahkum edilmişti. Hatta mahkeme Esra Ersoy hakkında yakalama kararı çıkartmıştı.

Israrla masum olduğunu söyleyen Esra Ersoy ise bu suçlamaları yalanladı ve akıl almaz bir savunma yaparak ‘Peşimde dolu erkek varken 13 yaşında çocuğu ne yapayım ben Allah aşkına! Bir bana bakın bir de üzerime atılan iftiraya bakın!’ diyen Ersoy ‘Ayrıca 13 yaşındaymış gibi de durmuyordu, iri yarı, boyu benden uzundu falan’ dedi. Bu ne yaman çelişki Esra hanım 13 yaşında görünmediğinden dolayı mı istismar ettiniz yoksa sahiden iftira mı? Ersoy bu açıklamaları yaparken de cüretkar pozlarını sosyal medyasından paylaşarak peşinden erkek ordusunun koşturduğuna da bizi ikna etmeye çalışıyor.

Yazısına da ‘Sizce bu iddialar doğru olabilir mi? Yazıklar olsun bugünleri de mi görecektim?! Bahsedilen çocuk herhalde benimle ilgili fantezilerini anlatmış annesine… Hani nerede kanıt? Hani nerede delil? Bu çocuğun annesinden korkusundan söylemiş olduğu yalanlardan başka ortada hiçbir şey yok! Çünkü böyle bir şey yok! Asıl delil benim vücudumda vardı ki bu da mahkemeye sunulmuş olması gerekiyor. Ayrıca da benim en hassas olduğum konulardan biridir bir çocukla birlikte olan kadın ya da erkek… Çok iğrenç bir şey bu! Bu bir hastalıktır ve BENİM ASLA TARZIM OLAMAZ? Belki de çocuğa bu şekilde olayı anlatmasını annesi söyledi… Bilemiyorum ama ben nasıl suçsuz yere hapse atılıyor inanamıyorum ağlamaktan gözlerim şişti 1 çocuk resmen yalanlarıyla benim yıllarımı çaldı! Bu böyle kalmayacak ama, kalamaz eğer ki bu ülkede adalet varsa ben beraat edeceğim çünkü suçsuzum. Ayrıca karar kesinleşmedi henüz… Olayın aslını bilmeden bana böyle bir damga yapıştıranlara söylüyorum bunu. Elinizi vicdanınıza koyun benim başıma geliyorsa sizin de başınıza gelebilir! Bu iftirayı bana atanların Allah belasını versin! Beni seven, sevmeyen veya hiç tanımadan nefret eden olabilir ama bu iğrenç damgayı kimse bana yapıştıramaz…!’ diyerek devam etti. Peki siz Ersoy’un savunması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu