TUĞÇE TUNÇ

TUĞÇE TUNÇ

Pandemide obeziteye dikkat!

Obezite ve Metabolik Cerrahı Doç. Dr. Gül Bora Makal konu hakkında önemli bilgiler verdi.

Diş eti çekilmesinin nedenleri

Üsküdar Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yumuşhan Günay, diş eti çekilmesine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlı'nın sağlık durumundan ilk açıklama

İbrahim Tatlıses'in büyük oğlu Ahmet Tatlı beyin kanaması geçirmiş ve beyin ameliyatına alındı. Ahmet Tatlı'nın sağlık durumuyla ilgili ilk açıklama, annesi Adalet Sara'dan geldi.

Ortak kullanım alanlarındaki temizliğe dikkat!

Ortak kullanım alanlarındaki temizliğe dikkat!

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Songül Özer, temizlik ve hijyenin insan sağlığı açısından önemine değindi.

Kolon kanseri önlenebilir mi?

Kolon kanseri önlenebilir mi?

Kolon kanseri erken evrelerinde tanı konulup tedaviye başlandığında tedavisi en olanaklı kanserler arasındadır. Erken evrede tanı konulup tedaviye alınmış olanlar arasında beş yıllık sağkalım oranı %90’dır

2022 ev dekorasyon trendleri

Yeni yılda evinizi yeniden ve o senenin son trendlerine göre dekore etmek oldukça keyifli olabilir. Hangi stiller öne çıkıyor, hangi malzemeler çok moda ve en son trendler neler?

Duygusal tükenmişliği nasıl önleriz

Son yıllarda gündemden düşmeyen sıklıkla duyduğumuz tükenmişlik sendromu kariyerinizden, arkadaşlıklarınızdan, aile hayatınızdan tüm dengeyi ve yaşam enerjisini alıp götürebilen, zihinsel ve fiziksel bir tükenme hali oluşturur.

Ocak Ayının 5 favori güzellik ürünü

Hem makyajda hemde bakım ürünleri her kadının vazgeçilmezidir. Ocak ayının favori saç, makyaj ve bakım ürünlerini birlikte inceleyelim.

Demet Özdemir, Oğuzhan Koç'u sildi

Paris'te aşk tatili yaptıktan sonra araları bozulan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç ayrıldı

Gülşen'in dikkat çeken sahne kıyafeti

Transparan sahne kostümü ile yine adından sıkça söz ettiren Gülşen, akıllara İzzet Yıldızhan’ı getirdi