Gizem Bozdağ

Gizem Bozdağ

Düzenli beslenme ve egzersiz kanserden koruyor

Çevresel etkenlere bağlı olarak gelişen akciğer kanserinden korunmak için sağlıklı ve düzenli bir yaşam biçimi benimsemek gerekiyor.

24 Kasım Çarşamba günlük burç yorumları

24 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 24 Kasım Çarşamba günlük burç yorumları.

İyot eksikliği tiroit bezi büyümesine neden olabilir

Genellikle iyot eksikliğine bağlı olarak gelişmesine rağmen genetik ve çevresel faktörlere bağlı olarak görülen tiroid hastalığı, uygun tedavilerle kontrol altına alınabilir.

23 Kasım Salı günlük burç yorumları

23 Kasım Salı günlük burç yorumları

23 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 23 Kasım Salı günlük burç yorumları.

İrritabl bağırsak sendromu stres kaynaklı gelişebilir

İrritabl bağırsak sendromu stres kaynaklı gelişebilir

Sinir sisteminde yaşanan bazı olumsuz değişiklikler sindirim düzeninde neden olarak irritabl bağırsak sendromuna zemin hazırlayabilir.

Bergüzar Korel: Uzunca bir süre süt kokacak buralar

Geçtiğimiz günlerde Leyla'yı kucağına alarak üçüncü kez anne olan Bergüzar Korel, kızıyla ilk fotoğrafını paylaştı.

Cam şişelerdeki metal kapaklardaki Alzheimer riskine dikkat

Tek kullanımlık cam ya da plastik su şişelerin uzun süre kullanılması Alzheimer başta olmak üzere ciddi rahatsızlıklara zemin hazırlayabiliyor.

Mutlu ilişki için önce kendi enerjinizi tanımalısınız

Kadın-erkek ilişkilerinde yaşanan sıkıntılar hakkında konuşan Holistik Terapi Uzmanı Nilay Arslan, kişinin sorunun kaynağını karşısındakinde değil, kendinde araması gerektiğini söyledi.

Sigara kullanımı inmenin en büyük nedeni

Sigara kullanımı ve hipertansiyonun en büyük nedenleri olarak gösterilen inmenin genç yaşlarda da görülme oranı bir hayli yükseldi.

Gençlik aşısı hakkında bilmedikleriniz

Cilt yenileyici bir işlem olarak bilinen ve son yıllarda adını sıkça duyduğumuz gençlik aşısı hakkında merak ettiklerinizi sizler için sıraladık…