Gizem Bozdağ

Gizem Bozdağ

Metabolizmamızı kış saatine göre güncellemeliyiz

Kışın duygusal yeme atakları yaşıyor ve havaların soğumasıyla kendini daha yorgun hissediyorsanız, metabolizmanızı soğuk havalara göre düzenleyebilirsiniz.

19 Kasım Cuma günlük burç yorumları

19 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 19 Kasım Cuma günlük burç yorumları.

Araştırma: Kansere bağlı ölüm oranları azaldı

Amerikan Ulusal Kanser Enstitüsü’nün verilerine göre son 30 yılda kansere bağlı ölüm oranı toplam yüzde 31 geriledi. En büyük düşüş ise akciğer kanserinde gözlemlendi.

Kış aylarında çocuklarımızı yazın depolanan D vitamini koruyor

Kış aylarında çocuklarımızı yazın depolanan D vitamini koruyor

Kış aylarında çocukları artan hastalıklardan korumanın ve bağışıklıklarını güçlendirmenin en temel kuralı, gerekli olan D vitamini deposuna sahip olmalarıdır.

Havaların ani soğuması kalp krizi riskini artırıyor

Havaların ani soğuması kalp krizi riskini artırıyor

Mevsim geçişlerinde yaşanan ani hava soğumalarına dikkat çeken uzmanlar, kalp krizi riski konusunda uyarılarda bulunuyor.

Eko-kaygının panik ataklara varan sonuçları olabilir

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz eko-kaygı, uzmanlara göre, aslında evimiz olan gezegenimizi korumak için bir miktar gerekli bir tepkidir.

18 Kasım Perşembe günlük burç yorumları

18 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 18 Kasım Perşembe günlük burç yorumları.

Düzensiz beslenme mikrobiyotanın dengesini bozuyor

Sindirim sistemi ve bağışıklığın güçlendirilmesi için önemli bir yere sahip prebiyotik ve probiyotikler, düzensiz beslenme ve strese yenik düşebilir.

Mutlu ilişki için önce kendi enerjinizi tanımalısınız

Kadın-erkek ilişkilerinde yaşanan sıkıntılarda kişinin öncelikle kendine bakması gerektiğini biliyor muydunuz? İşte, ilişkideki problemlere bakış açınızı değiştirecek bazı bilgiler…

Akciğer kanserine yakalanma riski nasıl azaltılabilir

Kanser türleri arasında ölüm oranı oldukça yüksek olan akciğer kanserinden korunmanızı sağlayarak, risk faktörlerini düşürmenin yollarını gelin birlikte keşfedelim!