Gizem Bozdağ

Gizem Bozdağ

Mabel Matiz: Ana yurdum ekspres

Memleketi Mersin'e giderek, annesi Maya Karaca ile hasret gideren Mabel Matiz, o anları Instagram'dan paylaştı.

Dünyada her 11 kişiden biri diyabet hastası

Uluslararası Diyabet Federasyonu’nun açıkladığı verilere göre, dünyada her 11 yetişkinde birinde, Türkiye’de ise ortalama yüzde 7 oranında diyabetli bulunmaktadır.

Büyüyen geniz eti ve bademcik ders başarısını olumsuz etkiliyor

Çocuklarda zamanında tedavi edilmeyen bademcik ve geniz eti, işitme kaybı ve derslerde başarısızlığa sebebiyet verebiliyor.

26 Kasım Cuma günlük burç yorumları

26 Kasım Cuma günlük burç yorumları

26 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 26 Kasım Cuma günlük burç yorumları.

Akciğer kanserinde sigarayı bırakmak yaşamı uzatıyor

Akciğer kanserinde sigarayı bırakmak yaşamı uzatıyor

Yapılan araştırmalarla, kanser teşhisi konulsa bile sigarayı bırakmanın yaşam kalitesi ve yaşam kaybı üzerinde önemli bir etkisi olduğun ortaya konulmuştur.

25 Kasım Perşembe günlük burç yorumları

25 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 25 Kasım Perşembe günlük burç yorumları.

Kışın bağışıklık sistemini güçlü tutmanın yolları

Mevsim ve hava sıcaklığının değişmesi ile beslenme alışkanlıklarında uygulanacak farklılıklar sayesinde kış aylarında bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeye ne dersiniz?

Düzenli beslenme ve egzersiz kanserden koruyor

Çevresel etkenlere bağlı olarak gelişen akciğer kanserinden korunmak için sağlıklı ve düzenli bir yaşam biçimi benimsemek gerekiyor.

24 Kasım Çarşamba günlük burç yorumları

24 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 24 Kasım Çarşamba günlük burç yorumları.

İyot eksikliği tiroit bezi büyümesine neden olabilir

Genellikle iyot eksikliğine bağlı olarak gelişmesine rağmen genetik ve çevresel faktörlere bağlı olarak görülen tiroid hastalığı, uygun tedavilerle kontrol altına alınabilir.