Gizem Bozdağ

Gizem Bozdağ

İdrar kaçırma sorununa pelvik taban egzersiziyle tedavi

Uzman Fizyoterapist Elif Uzun, normal doğum yapan ve belirli bir yaşı aşmış kadınlarda görülen idrar kaçırma sorunlarının cerrahi gerektirmeyen tedavi yöntemleriyle aşılabileceğini söyledi.

Doğru diş temizliği, genel sağlığın ilk adımı

Ağız ve Diş Sağlığı Uzmanı Dnt. Halil Çelik, ağız içerisinde oluşan ve biriken bakteri plağının, diş eti iltihabı ve periodontitis gibi diş eti hastalıklarının başlıca sebebi olduğunu ifade etti.

16 Ekim Cumartesi günlük burç yorumları

16 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 16 Ekim Cumartesi günlük burç yorumları.

Menopoz, kadınların barışık olması gereken doğal bir süreç

Menopoz, kadınların barışık olması gereken doğal bir süreç

Kadın Hastalıkları, Doğum ve Perinatoloji Uzmanı Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak, menopozun kadınların yaşam sürecinin doğal bir parçası olduğunu söyledi.

Poyraz Karayel'in avukatı Emel Çölgeçen evlendi

Poyraz Karayel'in avukatı Emel Çölgeçen evlendi

Ünlü oyuncu Emel Çölgeçen, heykeltıraş sevgilisi Tarkan Güveli ile sessiz sedasız dünyaevine girdi.

Elton John'dan 6 farklı on yıllık dönemde zirve rekoru

74 yaşındaki sanatçı Elton John, Dua Lipa ile yaptığı son tekli Cold Heart ile 6 farklı on yıllık dönemde İngiltere müzik listelerinde ilk ona giren ilk isim oldu.

Bensu Soral’dan boşanma iddialarına yanıt

Önceki akşam Cihangir'de görüntülenen Bensu Soral, 3 yıllık eşi Hakan Baş'tan boşandığı iddialarının asılsız olduğunu söyledi.

Kalp ameliyatı olmadan önce Covid-19 aşıları tamamlanmalı

Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Güden, pandemi döneminde kalp ameliyatlarında dikkat edilen hususlara dikkat çekti.

Ameliyatsız yüz germede cildin yapılanması 2 yıl sürüyor

Uzm. Dr. Figen Akın, ameliyatsız iple yüz germe işleminin, doğal görünen sonuçlar yaratan düz ya da kılçıklı ameliyat iplikleri kullanılarak gerçekleştirildiğini belirterek bilgiler paylaştı.

15 Ekim Cuma günlük burç yorumları

15 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 15 Ekim Cuma günlük burç yorumları.