Gizem Bozdağ

Gizem Bozdağ

Burcu Esmersoy yardım bölgesinde sırtında koli taşıdı

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, Türkiye'nin birçok noktasında devam eden orman yangınlarında mağdur olan insanlar ve söndürme faaliyetlerinde çalışan ekipler için harekete geçti.

Kıyıdan Kıyıya Türkiye - Yunanistan Film Festivali Çeşme'de gerçekleşecek

Kıyıdan Kıyıya Türkiye - Yunanistan Film Festivali, 19 - 24 Ağustos arasında Çeşme'de sinemanın iyileştirici gücüyle birlikte karbon ayak izimizi azaltmayı hedefliyor.

Günde en az iki buçuk litre su tüketilmeli

Dahiliye Uzmanı Doktor Mustafa Güneş, artan sıcak havalarda artan su ihtiyacıyla ilgili vatandaşlara uyarılarda bulundu.

Edis konser gelirini AHBAP'a bağışladı

Edis konser gelirini AHBAP'a bağışladı

Önceki gün sahne alan ve ülkemizdeki yangınlar ilgili de konuşan Edis, konserin tüm gelirinin AHBAP aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine gideceğini söyledi.

Evlerde en sık yaşanan 5 kaza

Evlerde en sık yaşanan 5 kaza

Evlerde sıkça karşılaşılan kazaları ve bu kazaların önüne geçme yollarını keşfetmeye ne dersiniz?

Hatırı sayılır kahveler için karaca kahve makineleri

Güne zinde bir başlangıç yapmak isteyenler ya da bir kahvenin kırk yıl hatırı olduğunu düşünenler için pratiklik sağlayacak bu ürünü keşfetmeye ne dersiniz?

5 Ağustos Perşembe günlük burç yorumları

5 Ağustos günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 5 Ağustos Perşembe günlük burç yorumları.

Vücuttaki benlerin gösterdiği değişimlere dikkat

Sağlık uzmanları, benlerde görülen şekil, boyut ve renk değişikliklerinin önemsenmemesi durumunda, kansere dönüşme riskinin artırabileceğine dikkati çekti.

Doğa Rutkay Kamal’dan Mustafa Kılınç paylaşımı

Doğa Rutkay Kamal, Adana'da nöbet sırasında kalp krizi geçirerek, yaşamını yitiren 46 yaşındaki itfaiye eri Mustafa Kılınç'ın fotoğrafını duygulandıran bir mesajla paylaştı.

Sydney Film Festivali'ne ikinci kez erteleme

Bu yıl 68’incisi düzenlenecek Sydney Film Festivali, koronavirüs salgını nedeniyle bir kez daha ertelendi.