Gizem Bozdağ

Gizem Bozdağ

Kuzu incik yahnisi tarifi

Özel günler için lokum gibi bir ikram etmek istiyorsanız, hazırlamasıyla ve tadıyla gönlünüzü fethedecek bir incik tarifimiz var.

Tüp bebek tedavisi öncesinde cevaplanması gereken 12 soru

Doğurganlık tedavilerine başlamadan önce sürece aşina olmanıza ve stresi hafifletmenize yaracak önemli soruları sizler için yanıtladık…

Fındık kremalı supangle tarifi

Bol çikolatalı, sütlü ve hafif bir tatlıyla akşam çay keyfi yapmak isteyenler buradaysa, damaklarda eşsiz tat bırakacak fındık kremalı supangle tarifimizi mutlaka denemelisiniz.

Kış mevsimi hamilelerine uzmanından önemli tavsiyeler

Kış mevsimi hamilelerine uzmanından önemli tavsiyeler

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Esra Yalım, hamilelikte kış mevsimini sorunsuz atlatmak adına beslenmeden egzersize, cilt bakımından giyime önemli tavsiyelerde bulundu.

Ev yapımı sucuk köfte tarifi

Ev yapımı sucuk köfte tarifi

Sucuk yemeyi kim sevmez ki! Evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bu tarifle sevdiklerinize ekmek arası sucuk ziyafeti hazırlayabilirsiniz…

Cilt bakımında kaçınmanız gereken 5 hata

Güzel bir görüntüye sahip olabilmek için uyguladığınız bazı cilt bakım rutinlerinin faydadan çok zarara neden olduğunu biliyor muydunuz?

Gebelikte koronavirüs riskli doğum ihtimalini artırıyor

ABD'de yapılan bir araştırma, Kovid-19'a yakalanan hamilelerin riskli doğumla karşı karşıya kalma ihtimalinin yüksek olabileceğini ortaya koydu.

Çocuklardaki fıtık kısa sürede tedavi edilmeli

Çocuk Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Şafak Karaçay, fıtıkların yenidoğan döneminden, ergenliğe kadar çocukluğun her aşamasında ortaya çıkabileceğini söyleyerek uyarılarda bulundu.

Çayın yanına kıtır lezzet: Fıstık ezmeli kurabiye

Kış aylarının iç ısıtan akşamüstü çaylarına eşlik edecek hem lezzetli hem de besleyici bir kurabiye tarifimiz var. İşte, kolay hazırlanışıyla göz dolduran o tarif…

Yer fıstıklı sağlıklı raw tarifi

Günün olmadık zamanlarında karnınız acıkıyorsa ve yemek için sağlıklı bir atıştırmalık arıyorsanız, kolay hazırlanışıyla ve lezzetiyle imdadınıza yetişecek bir tarifimiz var.