Gizem Kanat

Gizem Kanat

Hayat enerjisi ruh sağlığını koruyor

Hayatınızın coşkulu, huzurlu, keyifli akışı için hayata olumlu bakmayı, iyimser olmayı ve hayat enerjinize sahip çıkarak iyi kullanmayı öğrenmeniz gerekiyor.

Erkekleri baştan çıkaran 10 şey

Erkeğinizi baştan çıkararak size hayran olmasını istiyorsanız karşı cinsi etkileyen bu 10 faktöre mutlaka bir göz atın...

Roka iktidarsızlığa şifa oluyor

Hastalıklara karşı kalkan olan roka, cinsel hayata ilaç gibi geliyor. Kışın bol bol tüketilen rokanın iktidarsızlığa şifa olduğu belirtildi.

Kalbiniz için soğan sarımsak yiyin

Kalbiniz için soğan sarımsak yiyin

İçerdiği vitaminler, mineraller ve diğer maddelerle insan vücudu için sayılamayacak kadar çok yararı olan soğan ve sarımsağın, kalp ve damar sistemi üzerinde de etkileri büyük.

Mutlu bir ilişkinin sağlığınıza 7 faydası

Mutlu bir ilişkinin sağlığınıza 7 faydası

Mutlu bir ilişki daha iyi ruh halinden daha sağlam bağışıklık sistemine kadar pek çok konuda etkili... İşte mutlu bir ilişkinin diğer 7 faydası...

İş yerinde stresi azaltmanın 8 yolu

Çalıştığınız yer stres yaratan bir mekana dönüşmüş olabilir. İşte iş yerinde stresi azaltmanın 8 yolu...

Çocuklarda sinüzit tehlikesine dikkat

Çocuklarda sık görülebilen sinüzit rahatsızlığı, uyku düzeninin bozulmasından, okul başarısına kadar çocuğunuzun pek çok konuda olumsuz yönde etkilenmesine yol açabiliyor.

Serenay ile Berrak direk dansına merak sardı

İki güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ve Berrak Tüzünataç, direk dansını öğrenmek için ders almaya başladı.

En ilginç yeni yıl adetleri

Gelişmiş ya da geri kalmış fark etmeksizin neredeyse bütün insanların yeni yılın güzel geçmesi için inandığı ilginç inanışları sizler için sıraladık.

Uyku apnesi dikkat eksikliği yapıyor

Basit bir sorun gibi görünen uyku apnesi dikkat eksikliğine, kalp ve damar hastalıklarına, iktidarsızlığa, felç ve hatta ölüme bile sebebiyet verebiliyor.