Gizem Kanat

Gizem Kanat

Limon diyeti ile 1 haftada 2 kilo verin

Kilo vermek için denemediğim yol kalmadı diyorsanız ümidinizi kesmeden bir de limon diyetiyle zayıflamayı denemenizde fayda var.

Yılbaşı alışverişinde tuzağa düşmeyin

Yeni yıla sayılı günler kala alışveriş merkezleri ve mağazalar cıvıl cıvıl. Tüketimin arttığı bu özel günde bilinçli alışveriş yapabilmeniz için bu önerileri dikkate almanız gerekiyor.

Boşanmayı önleyen 7 yöntem

İlişki uzmanları, boşanmayı engellemek için çiftlerin başvurabileceği yöntemleri açıkladı. Boşanmayı engellemenin ilk yolu sağlıklı bir cinsel hayattan geçiyor.

Öz saygıyı artırmanın 10 yolu

Öz saygıyı artırmanın 10 yolu

Kendinize yönelik öz saygınızı artırmanıza, oluşturmanıza ve bununla kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olabilecek ipuçlarını sizler için sıraladık...

İlk buluşmada erkeği etkilemenin 6 yolu

İlk buluşmada erkeği etkilemenin 6 yolu

İlk buluşmada erkekleri nasıl etkilemeniz gerektiğini bilirseniz onu kendinize aşık etmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Mutluluğun formülü kırmızı lahana

Kan akışını hızlandıran kırmızı lahana cinsel sıkıntıları ortadan kaldırıyor. C vitamini deposu bu sebze erkeklerde isteksizliğe çare oluyor.

Yılbaşı sofrasından sağlıklı kalkmanın formülleri

Mutluluk ve sağlık getirmesi dilenen yeni yıl gecesinin uzun saatler sofra başında geçirilmesinden dolayı ilk sabahında mide sıkıntıları başta olmak üzere birçok sağlık sorunuyla karşılaşılıyor.

Ten uyumu olmazsa aşk olur mu

Mükemmel ilişkide uyum; hem cinsel, hem ruhsal, hem de fiziksel olmalıdır. Bu üçlüden biri eksik olduğunda ise uyum tam olarak yakalanamaz ve ilişkide sorunlar olmaya başlar.

Serenay Sarıkaya esmer oldu

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, yeni imajıyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Şişeden su içmek kırışıklık nedeni

Su içerken yapılan hareketler özellikle dudak etrafında kalıcı çizgilere neden olduğundan şişeden su içme alışkanlığının bırakılması gerektiği belirtildi.