Gizem Kanat

Gizem Kanat

Yılbaşı tatili için 11 öneri

"Yılbaşı tatili kaç gün olacak?" diye merak edenlere müjde. 1 Ocak ve 2 Ocak tatil ilan edildi. Hafta sonu tatiliyle birlikte okuyanlar ve çalışanlar 4 gün tatil yapmış olacak.

Cildi bozan 4 etken

Yediğiniz içtiğiniz bazı besinler cilt yapınızı bozarak zayıflamasına, pürüzlenmesine neden oluyor. Dermatolog Dr. Howard Murad cildinizi bozan düşmanları anlattı...

En güzel yeni yıl mesajları

Yılbaşına çok kısa bir süre kala en güzel yeni yıl mesajlarını sizler için hazırladık. Siz de sevdiklerinize bu mesajları gönderebilirsiniz...

İş yerinde cinsel tacizle nasıl başa çıkılır

İş yerinde cinsel tacizle nasıl başa çıkılır

İş yerinde cinsel tacize maruz kalan kadın ne yapabilir? Ünlü Avukat Rahmi Özkan Kadınvekadın.net okuyucuları için açıkladı.

3 günlük detoksla zinde kalın

3 günlük detoksla zinde kalın

Yeni yıl kutlamasında hem sağlıklı beslenmek hem de kilo almamak için ideal ancak sağlıklı bir yılbaşı sofrasına oturmak gerekiyor.

Makyaj fırçalarının kullanım kılavuzu

Kusursuz makyajın sırlarından biri de makyaj fırçaları. Makyaj çantalarında acilen yerini almasını desteklediğimiz fırçalarla ilgili merak ettiklerinizi sizler için sıraladık.

Fibroblast yöntemi cildi 10 yaş gençleştiriyor

Fibroblast hücre gençleştirme yöntemi ciltte meydana gelen genel yaşlanma etkilerini gidererek cildin, 10 yaş daha gençleşmesini sağlıyor.

Dört yapraklı yonca yöntemiyle zayıflayın

Uzmanlar besinleri et, süt, tahıl ve meyve-sebze olarak gruplara ayırıyor. Dört yapraklı yonca adı verilen bu besin gruplarını her öğününüzde eşit miktarda tüketmeniz gerekiyor.

Yeni trend kaş ekimi

Son yıllarda yaygınlaşan kaş ekimi yöntemiyle, dökülen kaşlarda doğala yakın sonuç elde etmek mümkün...

2014'te en çok okuduklarınız

2014 yılında yaşanan önemli gelişmeler, Kadınvekadın editörleri tarafından sizlerle böyle paylaşıldı... İşte 2014 yılında en çok okuduğunuz haberlerden oluşan panorama 2014…