Gizem Kanat

Gizem Kanat

Kutup soğuklarında kalın giyinmeyin

Uzmanlar, dondurucu soğuklarda giysi seçimi yaparken kalın kıyafetler yerine ince ve kat kat giyinmenin tercih edilmesinin yararlı olacağına dikkat çekti.

Pirincin kadın sağlığına bilinmeyen faydaları

Pirinç, her yaştan kadının sağlığı için büyük önem taşıyan folik asit ve demir gibi besin öğelerini içeren lifli bir besleyici diyet içeriyor.

Evlenmek mi zor boşanmak mı

Son dönemlerde boşanmalar da evliliklerle aynı oranda görülüyor. Peki hayatınızın en önemli kararından birisi olan evliliğe adım atmak mı daha zor yoksa bu evliliği bitirmek mi?

Kahve içmek zayıflatıyor

Kahve içmek zayıflatıyor

Kilo problemi yaşayan birçok insanın zayıflamasına yardımcı olacak mucizelere bir yenisi daha eklendi. Kahve metabolizmayı hızlandırarak zayıflamaya yardımcı oluyor.

Sevgilinizin iyi bir baba olacağına dair 10 ipucu

Sevgilinizin iyi bir baba olacağına dair 10 ipucu

Sevgilinizle evlenmeyi düşünüyor ve nasıl bir baba olacağını merak ediyorsanız bu 10 ipucu ile aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

Cilt detoksu ile yenilenin

Yeni yılda cilt sağlığınızı korumak için cildinize nasıl detoks yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Beyaz örtü ruhu ve bedeni rahatlatıyor

Karın insan psikolojisi üzerinde rahatlatıcı bir etkisi olduğunu belirten uzmanlar, “Karda yaşanacak güzellikleri ıskalamayın. Her mevsimin rengi farklıdır, beyaz insanı rahatlatır” diyor.

Aşıklar diyeti ile aşkınızı güçlendirin

Aşk diyetiyle fit bir çift olup bir şeyler paylaşarak aranızdaki bağı güçlendirebilir, aşkınızı büyütürken bedeninizi küçültebilirsiniz.

Kadınların hoşlanmadığı 6 erkek tipi

Bir kadın için ideal erkek olup olmadığınızı merak ediyorsanız kadınların hoşlanmadığı erkek tiplerini bilmeniz yeterli.

Bağışıklığı güçlendirmenin temel kuralları

Sürekli hastalanmak, halsizlik ve yorgunluk bağışıklık sisteminizin zayıflığına işaret edebilir. Sağlıklı beslenme ve düzenli spor gibi alınabilecek birkaç önlem ile bağışıklığı güçlendirmek mümkün.