Gizem Kanat

Gizem Kanat

Yemeklerin yanında şalgam suyu için

Sofradan şişmiş midelerle kalkmak istemiyorsanız yılbaşı akşamı şalgam suyunu sofranızdan eksik etmeyin.

Kansızlık çocuklarda bu belirtileri veriyor

Normalmiş gibi görünen ve bazen çok da mühim görmediğimiz bazı problemler, çocuklarda kansızlık sorunu olduğunun habercisi olabiliyor.

Yağ yakmanıza yardımcı 12 besin

Birbirinden farklı bu yağ yakıcı besinlerden yemek listenize ne kadar çok eklerseniz o kadar iyi. Çünkü bu gıdalar kilo vermenize yardımcı oluyor.

Kan grubu diyabeti etkiliyor

Kan grubu diyabeti etkiliyor

Kan grubunun diyabet riskiyle ilişkili olabileceği belirlendi. Kan grubu "0" olanların diyabete yakalanma riski daha az.

Shakira'nın ikinci bebeği yolda

Shakira'nın ikinci bebeği yolda

İkinci bebeğini bekleyen Shakira'nın karnı iyice belirginleşti.

Hamilelikte kaşıntıdan kurtulmanın yolları

Hamilelikte görülen hafif kaşıntıyı önlemek için kıyafet seçimi ve kremler yeterlidir. Geçmediği takdirde doktora başvurmanız gerekir.

Topuklu ayakkabı hasta ediyor

Kadınların vazgeçilmez sevdası yüksek topuklu ayakkabılar ayaklarda şekil bozukluğu yaratarak ayak başparmak kemik çıkıntısı oluşmasına neden oluyor.

2015 yılında burçları neler bekliyor

Ünlü Astro Terapist Barış Özkırış ile 2015 yılının burçlar üzerindeki etkisini konuştuk. Bakalım yeni yılda sizleri neler bekliyor...

Gıdınızdan nasıl kurtulabilirsiniz

Yaşlılığın yanı sıra şişmanlık veya yapısal sebeplerle de ortaya çıkabilen gıdıdan lazer lipoliz yöntemi ile kurtulabilirsiniz.

Hamsi tava nasıl yapılır

Çoğu kişinin beğenerek yediği Karadeniz bölgesinin en lezzetli balığı olan hamsinin denizden çıkartılıp sofraya gelene kadar olan süreci büyük ustalık istiyor.