Ekim Devrim Karaca

Ekim Devrim Karaca

Yüz güzelliğinde önemli bir detay: Çene ucu estetiği

Kişinin ifadesinde çok önemli bir yer tutan çene ucuna yapılacak ameliyatlı ya da ameliyatsız yöntemler daha güzel bir hatta sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Amanda Cerny İstanbul için dua istedi

Türkiye'de Yozgatlı bir gence cevap vermesiyle popülerleşen Amerikalı oyuncu Amanda Cerny, patlamanın ardından hain saldırıyı kınadı.

Düz bir karın için ev yapımı yoğurt yiyin

İçeriğinde bulunan probiyotikler sayesinde sağlığımıza pek çok olumlu etkisi bulunan ev yapımı yoğurt aynı zamanda düz bir karnında mimarı.

Psikolojiniz sivilcelerin iyileşmesinde etken rol oynuyor

Psikolojiniz sivilcelerin iyileşmesinde etken rol oynuyor

Stresin tetiklemediği hastalık yok gibi. Her şeyde olduğu gibi stres sivilcelerin iyileşme sürecinde de oldukça etkili rol oynuyor.

Yüzdeki çizgiler hangi hastalıkların habercisi

Yüzdeki çizgiler hangi hastalıkların habercisi

Yüzünüzde beliren çizgilerin aslında vücudunuzda meydana gelen rahatsızlıkların habercisi olduğunu biliyor muydunuz?

Yeni yılda yeme tercihlerinizi değiştirin

Yeni yıla girmemize sayılı günler kala geçen yıl yediğiniz zararlı şeyleri bu yıl yemeyerek daha sağlıklı bir kiloya kavuşabilirsiniz.

Ev kazalarından en çok karşılaşılan yanık durumunda ne yapılmalı

Özellikle kızartma yaparken ya da çaydanlığın buharından kaynaklı yaşanan hafif yanıklarda ilk müdahaleyi kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bebeğiniz olunca hayatınızda neler değişecek

Bebek sahibi olduktan sonra hayatınızda nelerin değişeceğini şimdiden öğrenmeniz sürprizlerle karşılaşmamanız açısından oldukça önemli.

Plaza kadınları için güzellik sırları

Kadının iş hayatında eskisinden çok daha fazla yer aldığı günümüzde özellikle plaza kadınlarının her daim bakımlı ve şık olması için işte güzellik sırları.

Mide ilacı erkeklerde kısırlığa neden oluyor

Özellikle mide yanması şikayetinde uzun süreli kullanılan mide ilaçları erkeklerde sperm sayısını düşürerek kısırlığa neden oluyor.