Serkan Şahin

Serkan Şahin

Kabızlığın çaresi: Pırasa salatası

Sık tüketilecek pırasa yemeğinin, bağırsak florasını düzene sokacağını ve kabızlığı ortadan kaldıracağını ifade eden Dr. Fevzi Özgönül, pırasa salatası tarifi verdi.

Anneler kendilerine günde 1 saat ayırabiliyor

Araştırmalara göre annelerin yüzde 88’i, Covid-19 pandemisi sırasında ebeveynlik yapmanın her zamankinden daha yorucu olduğu konusunda hemfikir.

2 Mayıs Pazar günlük burç yorumları

2 Mayıs günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 2 Mayıs Pazar günlük burç yorumları.

30 Nisan Cuma günlük burç yorumları

30 Nisan Cuma günlük burç yorumları

30 Nisan günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 30 Nisan Cuma günlük burç yorumları.

Kolajen Eksikliği Belirtileri Nelerdir?

Kolajen Eksikliği Belirtileri Nelerdir?

Kolajen eksikliği vücutta çeşitli değişimlerin yaşanmasına neden olur. Her ne kadar doğal yollar ile karşılanması tavsiye edilen bir protein olsa da bazı durumlarda dışarıdan takviye olarak da kolajen üretimi desteklenebilir. İşte kolajen eksikliğinin belirtileri.

Plüton Retro harekete geçti

Tam 5 ay sürecek olan Plüton'un Retro hareketinin tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

29 Nisan Perşembe günlük burç yorumları

29 Nisan günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 29 Nisan Perşembe günlük burç yorumları.

28 Nisan Çarşamba günlük burç yorumları

28 Nisan günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 28 Nisan Çarşamba günlük burç yorumları.

27 Nisan Salı günlük burç yorumları

27 Nisan günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 27 Nisan Salı günlük burç yorumları.

26 Nisan Pazartesi günlük burç yorumları

26 Nisan günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 26 Nisan Pazartesi günlük burç yorumları.