Serkan Şahin

Serkan Şahin

Daha iyi sindirim için kuru incir tüketin

Kuru incirin bağırsak hareketlerini iyileştirmeye yardımcı olabilecek en iyi besinlerden birisi olduğunu belirten Diyetisyen Serkan Sıtkı Şahin, küçük diyet değişiklikleri ile kabızlıktan kurtulmanın mümkün olabileceğini söyledi.

Uzmanlardan salgın sonrası seyahat için öneriler

Normalleşme sürecinde düzenli sağlık kontrollerinin yapılması gerektiğini belirten uzmanlar, seyahat öncesi hangi sağlık testlerinden geçilmesi gerektiğini ve seyahat sırasında alınacak önlemleri sıraladı.

3 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları

3 Haziran günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 3 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları.

Günde 2 bardak süt, tüm mineral ihtiyacını karşılıyor

Günde 2 bardak süt, tüm mineral ihtiyacını karşılıyor

Prof. Dr. Neriman İnanç, çocuk ve yetişkinlerin düzenli olarak günde 2 bardak süt içerek, günlük mineral ihtiyacının tamamını karşılayabileceğini söyledi.

Evde yapabileceğiniz sakinleştirici çaylar

Evde yapabileceğiniz sakinleştirici çaylar

Doğal malzemelerle hazırlayacağınız bir ev yapımı çaydan daha lezzetli ne olabilir?

Müzik dünyası, George Floyd için susacak

Aralarında Spotify'ın da bulunduğu birçok müzik şirketi, ırkçı cinayete tepki olarak #TheShowMustBePaused etiketiyle 8 dakika 46 saniye boyunca etkinliklerini durduracak.

Tedavi edilmeyen alerjiler astıma dönüşebilir

Mevsim geçişleriyle birlikte alerjilerin artış gösterdiğini söyleyen uzmanlar kişilerin bu dönemde hem beslenme şekline dikkat etmelerini, hem de alerjen maddelerden uzak durmalarını öneriyor.

2 Haziran Salı günlük burç yorumları

2 Haziran günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 2 Haziran Salı günlük burç yorumları.

Ceyda Ateş anne oluyor

2018 yılında Miami'de Buğra Toplusoy ile evlenen ünlü oyuncu Ceyda Ateş, hamile olduğunu duyurdu.

Anksiyete nasıl yenilir: Endişeli hissedildiğinde ne yapılmalı

Anskiyete, günümüzde birçok kişinin yaşadığı en yaygın psikolojik durumlardan biridir. İşte anksiyetenin belirtileri ve yenmenin etkili yolları...