Serkan Şahin

Serkan Şahin

Omuzdaki sinsi hastalık: Donuk omuz sendromu

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Doç. Dr. Ahmet İnanır, donuk omuz sendromunun belirtilerini ve tedavi yöntemlerini anlatarak önemli tavsiyelerde bulundu.

18 Haziran Cuma günlük burç yorumları

18 Haziran günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 18 Haziran Cuma günlük burç yorumları.

17 Haziran Perşembe günlük burç yorumları

17 Haziran günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 17 Haziran Perşembe günlük burç yorumları.

Yataklarda kullanılan yay sistemleri

Yataklarda kullanılan yay sistemleri

Sık sık bonel yay, paket yay gibi terimleri duyuyor ve bunların tam olarak ne anlama geldiğini, birbirlerinden nasıl ayrıldıklarını merak ediyorsanız, işte size yataklarda kullanılan yay sistemleri için kapsamlı bir rehber...

16 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları

16 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları

16 Haziran günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 16 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları.

Yeni evli çiftler için Antalya’da en güzel balayı noktaları

Harika bir balayı tatili yapmak için rotanızı hangi tatil beldelerine çevirebilirsiniz? Seçtiğiniz tatil beldesinde unutulmaz bir balayı tatili yapmak için nerede konaklamalısınız? Sizlere bu soruların da yanıtlarını içeren bazı önerilerimiz olacak.

Hamile kalmayı zorlaştıran etmenler

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Meral Sönmezer, gebeliği önleyen etmenleri paylaştı.

Beyin haritalaması ile unutkanlığın nedeni anlaşılabiliyor

Beyin check up’ı beyin sağlığını ölçmek için kullanılıyor. MR, nöropsikolojik testler gibi bir dizi tetkikten oluşan beyin check up sayesinde kişinin unutkanlık ya da bilişsel işlev kaybının hangi aşamada olduğu ve ilerleme riskinin olup olmadığı anlaşılabiliyor.

15 Haziran Salı günlük burç yorumları

15 Haziran günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 15 Haziran Salı günlük burç yorumları.

Kaliteli uyku için öneriler

Yeterli miktarda ve kaliteli uykunun genel sağlık açısından çok önemli olduğunu ifade eden Doç. Dr. Ülkü Figen Demir, uyku bozukluklarında yapılması gerekenler hakkında bilgiler verdi.