Serkan Şahin

Serkan Şahin

Anneler için estetik çözümler

Yoğun anneler için istedikleri görünüme ne işlerinden ne de çocuklardan geri kalmadan kavuşmalarını için çok kıymetli bir fırsat olan ameliyatsız estetik uygulamaları, kısa sürede günlük rutinlere geri dönülmesine imkan sağlıyor.

Bakımlı ve güzel olmanın sırrı: En iyi cilt bakım ürünleri

Hem cilt bakımı hem de çeşitli cilt problemlerine karşı kullanılan cilt bakım ürünlerini seçerken dikkat edilmesi gerekenleri ve en iyi cilt bakım ürünlerini derledik...

Labioplasti neden uygulanır?

Vajinada bulunan iç dudakların dışa doğru sarkması nedeni ile uygulanan labioplasti hakkında merak edilenleri araştırdık...

Estetikte Fransız Askısı – Dr. Osman Baş

Estetikte Fransız Askısı – Dr. Osman Baş

Son zamanlarda estetik olarak ameliyatsız teknikler arasında başta gelen Fransız Askısı yöntemi sayesinde hastaların deri altında işlem yapılarak iz oluşmasının da önüne geçiliyor.

Güzellik uzmanlığı kursu

Güzellik uzmanlığı kursu

Birçok kişinin kolaylıkla katılım sağlayabileceği kurslar olan güzellik uzmanlığı kursları, yeteri kadar merakınız varsa ve kendinizi bu konuda yetiştirmek istiyorsanız ömür boyu bitmeyecek bir iş imkanı sunuyor.

Novakid ile çocuklarınız aktif ve akıcı şekilde İngilizce öğrenir

Online İngilizce kursu dendiğinde akla ilk gelen platform olan Novakid, çocuklarınıza dilin inceliklerini öğreterek ana dili seviyesinde bir dil öğrenme serüveni sunar.

Fransız askısı mı örümcek ağı estetiği mi?

Her ne kadar uygulanma şekli ile birbirine benzer gibi görünse de farklı işlemler olan Fransız askısı ve örümcek ağı estetiği hakkında bilinmesi gerekenleri derledik.

Çocuk İngilizce eğitiminde yeni model: Novakid

4-12 yaş grubu çocuklar için hazırladığı dil eğitimi ve öğretim modeli ile birlikte online eğitimin önemli bir parçası haline gelen Novakid hakkında bilinmesi gerekenleri derledik.

Kalça ve basendeki yağlardan liposuction ile kurtulun

Özellikle bölgesel incelme konusunda desteğe gereksinim duyan kişiler için kalıcı ve etkili bir çözüm olan liposuction hakkında merak edilenşeri derledik.

Eye Connection kadın güneş gözlüğü modelleri ile tarzınızı yansıtın

Yeni bir güneş gözlüğü satın almak istiyorsanız, büyük indirimlerle sizlere sunulan Eye Connection modellerini inceleyerek kaliteli güneş gözlüklerinin özelliklerini ve sezonun en moda güneş gözlüklerini öğrenebilirsiniz.