Ünlülerin ilginç alışkanlıkları

ABD merkezli Huffington Post haber sitesi, ünlülerin temizlik itiraflarını yayımladı

Hayranlıkla izlediğimiz ünlülerin bu alışkanlıkları okuyanı dehşete düşürüyor.

İşte ünlülerin şaşırtan itirafları:


Nicole Polizzi
''Snookie'' lakaplı televizyon yıldızı, cilt bakımını kedi kumuyla gerçekleştiriyor. Cilt bakım merkezlerinin ve malzemelerinin pahalı olmasından dolayı bu yöntemi seçen yıldız, yöntemin tehlikeli olduğunu söyleyenlere ise "Şu ana kadar bir zararını görmedim" cevabını veriyor.

Anderson Cooper
ABD merkezli haber kanalı CNN'in sunucusu Cooper, neredeyse her gün aynı pantolonunu giydiğini söylüyor. Pantolonlarını genelde 6 ayda iki kez yıkadığını söyleyen sunucu, yıkama aşamasında duşa pantolonla girip sabunla yıkıyor.

Robert Pattinson
Twilight' (Alacakaranlık) filminin yıldızı Pattinson, saçlarını çok sık yıkamamayı tercih ettiğini söylüyor. Saçlarını 6 haftada bir yıkadığını söyleyen oyuncu, saç yıkamanın 'gerekli' olmadığını düşünüyor.

Megan Fox
Dünyaca ünlü model, tuvaletini yaptıktan sonra sifonu çekmediğini söylüyor. Kıyafetlerini katlamaktan da nefret eden Fox, kıyafetlerini genelde koyduğu yere bıraktığını söylüyor.

Jessica Simpson
ABD'li pop şarkıcısı Simspon, dişlerini çok sık fırçalamadığını söylüyor. Dişlerini genelde tişörtüne silerek temizleyen Simpson, yaptığı hareketin çok da 'hoş' olmadığını kabul ediyor.

Brad Pitt
Yakışıklı aktör, sık sık terlemesi üzerine duşa girmek yerine sadece ıslak mendil ile vücudunu temizlediğini itiraf ediyor.

Matthew McConaughey
Hollywood'un en üretken aktörlerinden McConaughey, yaklaşık 20 yıldır deodorant kullanmıyor.

Yorumlar

özlem durmus 21-01-2013 20:45:14

sanatci kimligi olan insanlar böyleyse varin normal vatandasi siz düsünün

cemre alırver 30-12-2012 20:10:29

bunları okuduktan sonra kendimle gurur duydum .

YORUM YAZ