Ünlülerden ilham verici gelin saçı modelleri!

Düğün hazırlığı deyince eminiz ki bütün gelinleri saç telaşı sarıyordur. Hangi saç modeli kullanılmalı bir türlü karar veremeyenler için ünlülerden ilham alabileceğiniz modelleri sıraladım. Bakalım size en çok hangi model uyuyor?

Abone Ol 

Burcu Biricik

Burcu Biricik | Short hair bride, Blonde bride, Celebrity weddingsBurcu Biricik’in bu topuzuna baktığımda aklımda direkt kır düğünleri canlandı. Eğer sizin de çiçeklerin arasında bir kır düğünü hayaliniz varsa hem rahat hem de şık bir gelin saçı modeline ihtiyacınız var demektir. Biricik’in bu modeli tam sizlik! Salaş bir topuz yaptırın üstüne ise en sevdiğiniz çiçeklerden bir taç ekleyin.

Sinem Kobal

Sinem Kobal - Kenan İmirzalıoğlu çifti evlilik yıl dönümlerini kutluyor! Instagram'dan paylaşım...

”Gelin saçı illa topuz mu olacak? Ben açık saç modellerini seviyorum.” diyorsanız Sinem Kobal da sizin gibi düşünmüş. Saçlarınızı hafif dalgalandırın ve üstüne örgüden taç yapın.

Fahriye Evcen

Fahriye Evcen | Gelin saç stili, Gelin saç modelleri, Düğün makyajı

Abartıdan uzak zarif bir topuz tercih edebilirsiniz. Bakınız Fahriye Evcen de öyle yapmış ve çok yakışmış!

Bensu Soral

Pin by ♥️ on Bensu Soral | Short wedding hair, Wedding hairstyles, Short bridal hair

Önlerine hacim verilmiş bir topuz yan tarafına ise güzel bir toka takabilirsiniz. Bensu Soral’ın da tercih ettiği bu model gerçekten şahane duruyor.

Hazal Kaya

Hazal Kaya. Perfect bride Istambul, 2019. | Beautiful bride, Perfect bride, Bride

Saçınızla dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız Hazal Kaya’nın tercih ettiği bu model tam sizlik! File taç takarak saç modelinizde tarz bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu