Ünlü Koç Burcu kadınları

Abone Ol 

Astrolojik takvim Koç Burcu’nu gösteriyor. Enerjik yapılarıyla, doğallıklarıyla, modaya olan düşkünlükleriyle özellikle ilgi odağı olmayı başaran insanlar Koç burcundan çıkıyor. Biz de sizler için ünlü Türk Koç Burcu kadınları galerisi oluşturduk. Hayranlıkla izlediğimiz oyunculukları, kulaklarımızın pasını silen sesleri ile işte ünlü Koç kadınları…
Ünlü Koç Burcu kadınları

Gelişmiş espri anlayışı ve zekasıyla Koç olduğunu belli eden güzel oyuncu, Ezgi Mola. Bir Koç kadını dışadönük yapısıyla ve her zaman neşeli ve eğlenceli oluşuyla dikkatleri üzerine çeker. Güzel oyuncu da oyunculuğunun yanı sıra tüm neşesini bizlerle sosyal medya aracılığıyla paylaşanlardan.

Ünlü Koç Burcu kadınları

Rock müziğin sevilen isimlerinden Şebnem Ferah da bir Koç kadını. Sürekli başarılı oluşu ve bitmeyen enerjisiyle bunu hissettirenlerden. 

Ünlü Koç Burcu kadınları

Başarılı ve sevilen oyuncu Nurgül Yeşilçay da ekranların ilgi odağı olan ve sürekli ekranlarda gözlerimizin aradığı isimlerden biri. Ne tesadüftür ki o da bir Koç kadını. 

Ünlü Koç Burcu kadınları

İrem Derici son zamanlarda sesinin yanında verdiği kilolarla da gündemde. Bir Koç kadını olan İrem Derici de burcunun erkeksi yapı ve dobralık özelliğini alanlardan. Ekranlarda özellikle doğallığı ve rahat tavrı ile ilgi odağı olan İrem Derici sesi ile de kulaklarımıza hitap ediyor. 

Ünlü Koç Burcu kadınları

Çiçeği burnunda evli ünlü Koç kadınımız var sırada, Pelin Akil. Gözlerindeki ışıltı, yüzündeki tebessüm güzelliğini her zaman ön plana çıkarıyor. Bir Koç olarak ilgi odağı olmayı iyi bilenlerden.

Ünlü Koç Burcu kadınları

Ceyda Düvenci, oyunculuğunun, sunuculuğunun yanı sıra tatlı bir anne olan Koç kadını kendileri. Ceyda Düvenci'de de Koç'un aile bağları gözlemleyebiliyoruz.

Ünlü Koç Burcu kadınları

Doğallığı, fülen yüzü ile komedi yapımlarının vazgeçilmez ismi Binnur Kaya da elbette bir Koç kadını. 

Ünlü Koç Burcu kadınları

Ekranlardaki sıcaklığını izleyenlerine yüzde yüz geçirmeyi başaran bir isim de Özge Özpirinçci. Bir Koç kadını olan Özge Özpirinçci de doğallığı ve enerjisiyle bize bunu hissettirenlerden.

Ünlü Koç Burcu kadınları

Güzel sesi ile pop müziğin sevilen ismi Bengü de bir Koç. Bengü enerjik yapısıyla, sahneye hakim yapısıyla ilgi çekenlerden. 

Ünlü Koç Burcu kadınları

Güzel ve sempatik oyuncu Dolunay Soysert de elbette bir Koç kadını. Ekrana yakışan yüzü ve doğallığıyla bu o kadar belli oluyor ki…

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu