Ünlü isimlerin bayram konserleri iptal oldu

Kıbrıs’taki oteller, Türkiye’de yaşanan terör olayları ve gelen şehit haberleri nedeni ile Kurban Bayramı programlarını iptal etti.

Kıbrıs'taki tüm Kurban Bayramı konserleri iptal edildi. Önceki gün öğle saatlerinde başlayıp 16:00'ya kadar toplantı yapan 18 otel ve casino yöneticisi, aldıkları ortak kararı doğrultusunda "iptal” açıklaması yaptı.

Sıla'ya kötü haber

Bayram eğlencelerinin vazgeçilmez isimlerinden Sıla da bu karardan en çok etkilenen isimlerden oldu. Sıla daha önce "Bu cinayete suç ortaklığı etmek istemiyorum. Hiç kimselere "Başın sağolsun, vatan sağolsun" demek istemiyorum. Utanıyorum" açıklaması ile dikkat çekmişti.

Konserleri iptal olan diğer ünlü isimler

Bu karar doğrultusunda, önceden planlanan Volkan Konak, Aşkın Nur Yengi, Funda Arar, Sibel Can, Ebru Gündeş, Muazzez Ersoy, Yıldız Tilbe, Hadise, Linet, Ferhat Göçer, Selami Şahin, Hande Yener, Candan Erçetin, Gülben Ergen ve Erol Evgin konserleri de yapılmayacak.

"Konser için çalışanlar etkileniyor"

Öte yandan kararla ilgili konuşan Muazzez Ersoy, Hadise ve Sibel Can, bir konserin iptal olması ile sanatçının değil, orkestranın, güvenlik ekibinin, makyözün, kuaförün ve konser için çalışarak para kazanan diğer birçok insanın etkilendiğini ifade etti. Erol Evgin ise, "Her gecenin bir sabahı vardır. Şarkılarımızı hep bir ağızdan söyleyeceğimiz güzel günler de gelecektir" şeklinde konuştu.

Yorumlar

YORUM YAZ