Ünlü şarkıcının sahne dansı gündem oldu! ”Yandı buralar”

Ara vermeden konserlerine devam eden şarkıcı Petek Dinçöz, Kıbrıs'taki konserine 4,5 milyon TL'lik takıları ve siyah özel tasarım elbisesiyle çıktı. Dinçöz'ün sahnede yaptığı dans gündem oldu.

Abone Ol 

Eski eşi Serkan Kodaloğlu ile evliliğinde sahnelere ara veren Petek Dinçöz, boşandıktan bir süre sonra Nida Büyükbayrakdar ile evlendi. Bu süreçte 8 yıllık aranın ardından sahnelere dönen Dinçöz, Kıbrıs konserinde pavyon dansı yaptı.

Ünlü şarkıcı Petek Dinçöz, şarkılarını çıkardıktan sonra peş peşe konserler vermeye başladı. Son olarak Kıbrıs’ta bir otelde sahneye çıkan Petek Dinçöz, 4,5 milyon TL değerinde mücevher ve Tolga Çam imzalı siyah transparan detaylı elbise tercih etti.

Sevilen şarkılarını seslendiren Dinçöz, Kanal D ekranlarında yayınlanan İnci Taneleri dizisindeki Dilber karakterinin pavyon dansını yapmayı da ihmal etmedi. Ünlü isim o anları da 1,3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı.

Konser öncesi muhabirlerle bir araya gelen şarkıcı, 150 bin dolar yani 4,5 milyon TL’lik takılarıyla ilgili “İlk defa böyle pahalı bir mücevherat taşıyorum” şeklinde açıklama yaptı. 

Başa dön tuşu