Ünlü şarkıcının mekanına silahlı saldırı düzenlendi! O anların kamera kaydı ortaya çıktı…

Ünlü şarkıcı Banu Parlak'ın güzellik mekanına saldırı düzenlendi, kurşunların hedefi olan olan merkezde maddi hasar meydana geldi

Abone Ol 

Gündemden düşmeyen Polat ailesi yüzünden can güvenliğinin olmadığını açıklayan ünlü şarkıcı Banu Parlak’ın Bahçeşehir’de bulunan güzellik merkezine silahlı saldırı düzenlendi. 5 kurşun isabet eden güzellik merkezinde maddi hasar meydana geldi. Yaşanan saldırı güvenlik kameralarına yansıdı.

Bir süredir husumetli olduğu Dilan Polat ve Engin Polat çiftininin kendisini vurdurtmak istediğini söyleyen Banu Parlak’ın güzellik merkezine silahlı saldırı düzenlendi.

İddiaya göre, güzellik merkezine gelen motosikletli iki şüpheli iş yerine silahla saldırdı. Güzellik merkezine 5 kurşun isabet eden güzellik merkezinde maddi hasar meydana geldi.

Merkeze yapılan silahlı saldırı anı saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Neler yaşanmıştı?

Son zamanlarda gündemden düşmeyen ve haklarında birçok iddia ortaya atılan Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin tetikçi tutarak aralarında şarkıcı Parlak’ın bulunduğu birkaç kişiyi vurdurtmak istedikleri iddiaları ileri sürüldü.Bu durumu kabul etmeyen tetikçinin çocuklarının yanında silahlı saldırıya uğradığı iddia edildi. 

Olayın ardından bir video yayınlayarak yardım isteyen Banu Parlak:

”Dilan Polat ile bundan 2 sene öncesine kadar aramızda yaşanan husumet nedeniyle bana İstanbul’dan ret aldıkları için Niğde’den 38 gün hapis cezası aldırmışlardı. Bu karar adalet yerini bularak bozuldu, ilk husumetimiz ise ben güzellik merkezi açtığımda başlamıştı ‘benim güzellik merkezim varken sen nasıl güzellik merkezi açarsın’ diye sonrasında olaylar kapandı. Ben kapandı sanmışım bunlar oturdukları semtte bir gencin parasını alarak borç adı altında bu parayı geri vermek için Banu Parlak’ı vurmayı şart koşmuşlar çocuk da yapmamış” şeklinde açıklama yaptı. 

Başa dön tuşu