Ünlü şarkıcı bir hatanın bedelini ödüyor! Bütün konserlerini iptal etti

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, sağlık problemleriyle uğraşıyor. Bir ameliyat daha geçirecek olan ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, iyileşene kadar bütün konserlerini iptal etmek zorunda kaldı

Abone Ol 

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, yıllardır bir hatanın bedelini ağır bir şekilde ödüyor. Öyle ki şimdi de aralarında Londra’dakinin de yer aldığı bir dizi konserini iptal etmek zorunda kaldı. Doğuştan burnundaki bazı kemiklerin dışarıya yönelme sorunu olan Murat Dalkılıç, çocuk yaşlarda o kemiklerden kurtulmak için defalarca bıçak altına yattı. Ameliyatların birinde kemiklerle birlikte kıkırdak da alınca ünlü şarkıcı için zor zamanlar başladı.

Şarkıcı Murat Dalkılıç, bu konuda; “Benim bir hastalığım var. Burun kemiklerim dışarı doğru çıkıyordu. Doktor, o kemikleri alırken kıkırdağımı da almış. Benim hayatımın en en zor zamanları başladı. Oramdan buramdan bir şeyler alınıp sürekli burnuma eklendi” şeklinde açıklama yapmıştı.

Murat Dalkılıç, yeni ameliyat olması gerektiğini belirterek bir açıklama yaptı; “Herkese merhaba. Maalesef sağlık sorunlarım nedeniyle 7 Mart Londra konserini ve yine maalesef zamanını tam bilmediğimiz bir süre daha gerçekleşmesi planlanan bütün konserleri iptal etmek zorunda kaldık. İltifat edip bilet alan herkesten çok özür dilerim. Tedavim bu süre içerisinde itinayla devam edecek ve bir ameliyat daha olacağım. En kısa zamanda sağlıklı ve muhakkak daha güzel günlerde bir araya geleceğiz.”

 

Tam Bana Göre Festivali

Başa dön tuşu