Ünlü oyuncunun hayali gerçek oldu! Gizem Karaca’nın mutluluğu…

Gizem Karaca önümüzdeki haftalarda çekimlerin başlanacağı filmde canlandıracağı rolün hayali olduğunu ve bu yüzden çok mutlu olduğunu açıkladı

Abone Ol 

Önümüzdeki haftalarda Karabük-Safranbolu’da çekimlerinin başlanacağı filmde Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ı canlandıracak olan Gizem Karaca Levent’te görüntülendi.

Filmin oyuncu kadrosunda Oya Başar, Altan Erkekli, Ahmet Kayakesen, Mehmet Aslantuğ, Halil Ergün gibi isimlerin yanı sıra Gizem Karaca da yer alıyor.

Saç rengime karar vermeye çalışıyoruz

Bir kuaförde kameralara yansıyan Gizem Karaca, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Oyuncu, “Hazırlandığımız bu sinema filmi dönem filmi olduğu için o döneme uygun, benim de tenime uygun olacak saç rengine bakıyorum. Beraber karar vermeye çalışıyoruz” dedi.

Önümüzdeki yıl yayınlanmış olacak
Gizem Karaca,”Önümüzdeki haftasonu çekilecek ve Safranbolu’da başlayacak. Ben de pazartesi gün Safranbolu’ya gideceğim. Film bu yıl çekilecek ama yayın dönemi önümüzdeki yıl olacak. Zübeyde Hanım’ın hayatını oynamak benim için çok özel bir durum ve çok mutluyum çünkü hayatımda en çok oynamak istediğim kişinin hayatını oynayacağım. Bu benim en büyük hayalimdi. Onu gerçekleştireceğim için çok mutluyum. Ben çok güzel bir film olacağına inanıyorum” şeklinde açıklamalar yaptı.

Karaca, ayrıca İzmir’de yaşadığını, İzmir ve İstanbul arasında mekik dokuduğunu ama bundan şikayetçi olmadığını iki şehri de çok sevdiğine dair açıklamalarda da bulundu.

Başa dön tuşu