Ünlü oyuncu Berna Laçin, acil ameliyata alınacak!

Berna Laçin, 29 Şubat günü Pamukkale'de sergilenecek 'Hayal Satıcısı' oyununu hastalık sorunu nedeniyle iptal etmek zorunda kaldı!

Abone Ol 

Ünlü oyuncu Berna Laçin, 29 Şubat’ta omuriliğinde, yürümesini zorlaştıran sorun yüzünden tek kişilik sahne oyununu iptal etmek zorunda kaldı.

Hayal Satıcısı adındaki oyun, 7 Mart’ta İzmir’de ve 8 Mart’ta Bodrum’da olmak üzere iki yerde daha izleyiciye sunulacaktı.

Ancak, Berna Laçin’in omurilik sorunu nedeniyle yürümesi dahi yasaklandı! Bu yüzden sahneleri de iptal edildi.

Berna Laçin acil olarak hastaneye kaldırıldı: Yürümesi dahi yasaklandı!

Berna Laçin’in 29 Şubat akşam sularında Twitter’daki paylaşımı şu şekildeydi:

“Kul kurar, kader gülermiş. Bu akşam şahane bir organizasyon için tek kişilik oyunumu oynayacakyım. Ardından 7 Mart İzmir ve 8 Mart Bodrum olmak @insperabodrum sahnesini yine ‘Hayal Satıcısı’ oyunumla açacaktım. Acilen ortaya çıkan ve ne yazık ki benim için ciddi tehlike arzeden ve an itibari ile yürümemin dahi yasaklandığı bir omurilik sorunum neden ile çok acil ameliyata girmek zorundayım. E bunca yük ve baskı elbet ki kendini bedende de baskı olarak gösterecekti; ne yaşarsak bedende hastalık olarak karşımıza çıkıyor… Tüm seyircilrden çok çok özür diliyorum. İyi günlerde görüşmek üzere, o güne kadar dualarınızı beklerim. Sevgiler, saygılar…”

Başa dön tuşu