Ünlü isimlerden Elif Perinçek paylaşımı

İzmir'de meydana gelen depremde 3 yaşındaki Elif Perinçek, 65 saat sonra enkazdan sağ olarak çıkartıldı.

İzmir Seferihisar'da meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremde Bayraklı'da yıkılan Doğanlar Apartmanı'nın enkazında mahsur kalan 3 yaşındaki Elif Perinçek, 65 saat sonra enkazdan yaralı olarak çıkartıldı.

Ünlü isimler de mutluluklarını sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla dile getirdi.

Bergüzar Korel

Senin o yaşama sımsıkı tutunan pamuk ellerini öperim yavrum ve onun elini sımsıkı tutan kahramanlarımız... Size ne kadar dua etsek az..

Hadise

Ah Elif, sen mucizesin! Bize yaşattığın mutluluk ve umut... Küçük bedeninle ne kadar güçlü bir kız olduğunu hepimize gösterdin. Kurtarma ekiplerimiz iyi ki varsınız...

Hülya Koçyiğit

Hayata sımsıkı tutunan Elif, mucizenin adı olan Elif... Bugün sen bizim yüzümüzü güldürdün. Dilerim bundan sonra hayat da güzellikleriyle senin yüzünü güldürür. Cansiperane çalışan, gecesini gündüzüne katan, mucizeler yaşamamızı sağlayan, fedakar kahramanlarımız her birinize minnettarız.

Yüreğim hala o enkazın altında kalanlarla çarpıyor... Elif gibi, sağ salim çıktıklarının haberlerini alırız inşallah.

Bu felaketi ilk öğrendiğimde hiç can kaybı olmamasını dilemiştim ama maalesef öyle olamadı. Depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, sevdiklerini kaybedenlere de baş sağlığı ve sabır diliyorum. Hepimizin başı sağ olsun.

Pelin Akil

Sen o minicik bedeninle küçücük yüreğinle 65 saat aç susuz korkuyla mücadeleyle geçen zamanın ardından güneş gibi doğdun günümüze. Sen gözlerimizin nurusun Elif bebek.Kahramanının gözlerindeki yorgunluk silinivermiş o minicik elinin hayata tutunma isteğiyle. Allah gece gündüz demeden var gücüyle orada çalışan, hala sıcak olan bedenlere umutla ulaşmaya çalışan tüm kurtarıcıların ve yüreği İzmir için atan herkesin tuttuğunu altın etsin.

Mustafa Ceceli

Hayata sıkı sıkı tutunmak... Umuda yolculuğun kahramanlarına minnettarız..

Sedef Avcı

Hayata sımsıkı tutunuşun fotoğrafı. Aramıza tekrar hoş geldin Elif. Bugün senin ikinci doğum günün olsun.

Sunay Akın

Ülkenin dört bir yanından geldiler, birlik oldular ve 3 yaşındaki Elif'i depremden 65 saat sonra enkaz altından kurtardılar... Salgın hastalık ve depremlerden bizi koruyacak olan da bu dayanışmadır... Büyük bir fedakarlıkla çalışarak İzmir'de hayat kurtaran onca cesur ve güzel yüreğe sevgimiz ve minnet duygumuz sonsuz... Emeklerin en yücesi insan hayatı kurtarandır...

Doğa Rutkay

Saatlerce, günlerce tüm ekip arkadaşlarıyla birlikte bir ömrü kurtarmış olmanın buruk sevinciyle uzattığın elinden, güvenle tuttuğun o ele Elif bebek...

İşte bu kadar kısa ve bu kadar uzun hayat... Çok şükür dev yürekli kurtarıcılarımıza! Çok şükür sana Elif bebek! Hoş geldin...

Nilgün Belgün

Umut hep vardır. Yeniden hoşgeldin Elif

Ebru Destan

Güzel Elif,yüreğimize su serpildi. Kavuşturulmuş eller

Aylin Kontante

Umudumuzun tükendiği, neden? Ne için? Hangi vicdanla? Tedbir? Denetim? Diye yanarken yürekler....Tekrar insanlığa tutunduğumuz 'umut' sizsiniz! dualarımız şükranlarımız size... Allah razı olsun hepinizden.

Yorumlar

YORUM YAZ