Ulthera yöntemiyle kırışıklıklardan kurtulun

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ali Duman siz değerli takipçilerimiz için son zamanların gözde trendi olan ameliyatsız yüz germe operasyonu 'ulthera'yla ilgili bilgiler verdi.

Son zamanlarda estetik plastik cerrahi alanın gelişmesiyle birlikte vücutlarındaki çeşitli kusurları yok etmek isteyenler, birçok farklı yöntem kullanarak hak ettikleri ve hayal ettikleri güzelliğe kavuşabiliyorlar. Yüzündeki kırışıklardan ve sarkmalardan rahatsız olanların yeni gözdesi ise ameliyatsız yüz germe operasyonu olan; ulthera.

Bu yöntem ultrason dalgalarının belirli bir noktaya odaklanarak ciltte (daha sonra iyileşmek ve yeni hücreler üretmek üzere) hasar bırakmasıyla oluşuyor ve bıçak altına yatmadan (yani deri açılmadan) işlem gerçekleşiyor.

Özellikle yoğun bir tempoda yaşayan kadınların tercih ettiği bu yöntem ile bilgi almak için kadınvekadın.net ekibi olarak Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ali Duman'ı ziyaret ettik ve siz değerli takipçilerimiz için keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

İşte o röportaj ve ulthera yöntemi hakkında önemli bilgiler...

Ulthera ameliyatsız yüz germe operasyonu İZLE

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ
Doğrulama kodunu yandaki kutuya giriniz :