'Hepsi' grubu 11 yıl sonra barıştı

Bir döneme damga vuran ve ani bir kararla dağılan 'Hepsi' grubu, 11 yıl sonra barıştı.

Cem Yılmaz evlilik iddialarına sosyal medyadan yanıt verdi

Geçtiğimiz günlerde Serenay Sarıkaya ile nikah masasına oturacağı iddia edilen ünlü komedyen Cem Yılmaz, evlilik iddialarına Twitter üzerinden yanıt verdi.

Celil Nalçakan: Kendimi ihbar ediyorum

Oyuncu Celil Nalçakan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla, hayvanlara eziyet edenlerin cezasını kendisinin vereceğini açıkladı.

Haluk Levent’ten arabalı vapurda 23 Nisan konseri

Haluk Levent’ten arabalı vapurda 23 Nisan konseri

İzmir’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın yüzüncü yıl kutlamaları kapsamında Haluk Levent İzmir Körfezi’nde hareket halindeki arabalı vapurda konser verdi.

Johnny Depp’in Instagram hamlesi

Johnny Depp’in Instagram hamlesi

Dünyaca ünlü oyuncu Johnny Depp, karantina günlerinin etkisiyle olsa gerek, Instagram’a katılarak sevenlerine sürpriz yaptı.

Koronavirüs canlı: Son 24 saat içinde ülkemizde ve dünyada neler yaşandı

Dünya çapında bir salgın haline gelen ve ülkemizde de gün geçtikçe etkisini artıran koronavirüs, 18 Mart itibarıyla dünya çapında yaklaşık 8 bin ölüme neden oldu. Peki, son 24 saatte ülkemizde ve dünyada neler yaşandı?

Haluk Levent'in sahte kanser hastası şoku

Kanser hastası olduğunu söyleyerek Haluk Levent ile buluşan genç bir kadının numara yaptığı ortaya çıktı. Levent, olay üzerine uğradığı hayal kırıklığı, sosyal medya paylaşımına yansıdı.

Aleyna Tilki'den Atakan paylaşımı: Ruh eşim gibisin

Felsefeye olan merakı ile Türkiye'nin gündemine oturan 10 yaşındaki Atakan'ı kendi sosyal medya hesabından paylaşan Aleyna Tilki, "Ruh eşim gibisin" notunu düştü.

Merve Özbey ve Kenan Koçak evlendi

Merve Özbey ve iş adamı Kenan Koçak dün akşam Raffles Hotel’de 650 kişinin katıldığı gösterişli düğünle dünya evine girdi.

Gökhan Özoğuz: Hakkımı helal etmiyorum

Yıldız Teknik Üniversitesi profesörü Bedri Gencer'in, Elazığ depremiyle ilgili yaptığı skandal yoruma Gökhan Özoğuz’dan sert yanıt geldi.