Anadolu Ateşi Ağustos’ta turneye başlayacak

Her yıl turizm bölgelerinde sahne alarak turizm sektörüne kültürel, ekonomik güç sağlamayı amaçlayan Anadolu Ateşi, ağustos ayında Ege turnesine çıkacak.

Spice Girls belgeseli hazırlanıyor

90’lı yılların ikonik müzik grubu Spice Girls ile ilgili "Girl Powered: The Spice Girls" adında belgesel hazırlandığı duyuruldu.

Victoria Beckham katılmadığı turneden 1 milyon Pound kazandı

Victoria Beckham'ın geçen yıl katılmadığı Spice Girls turnesinden tam 1 milyon Pound (yaklaşık 8,5 milyon TL) kazandığı ortaya çıktı.

Nicki Minaj, Fendi için söyledi

Nicki Minaj, Fendi için söyledi

Fendi, Nicki Minaj iş birliği ile hazırlanan 127 parçalık kapsül koleksiyonu satışa sunmaya hazırlanırken, ünlü yıldız koleksiyon için bir şarkı yaptı.

Jennifer Lopez Antalya'da konser verdi

Jennifer Lopez Antalya'da konser verdi

Dünyaca ünlü ABD'li şarkıcı Jennifer Lopez, 'Regnum Live in Concert' etkinliği kapsamında Antalya'da, hayranlarına inanılmaz bir gece yaşattı.

İrem Derici'nin 2 milyona yakın kazancı

Geçtiğimiz yıl en çok albüm satan İrem Derici 2019’a hızlı başladı. Hem yurtiçi hem de yurtdışında çok fazla konser anlaşması yapan başarılı şarkıcı, yakında Avustralya’da vereceği konserin hemen ardından Avrupa turnesine de çıkıyor.

Anadolu Ateşi tüm dünyada gösterilerine devam ediyor

20.yılını kutlayan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu'nun, Türkiye başta olmak üzere dünyanın her yerinde sahne alacağı program açıklandı.

Adele turnelerde sahneye kutu içinde getiriliyor

Ünlü İngiliz şarkıcı Adele'in, turneler sırasında uyguladığı ilginç bir yöntem ortaya çıktı.